Hakkımızda

Askeri bilgiler sitesi tüm askeri personeli bilgilendirmek maksadıyla kurulmuş ve herhangi bir resmi kuruma bağlı olmayan özgür ve özgün bir sitedir. Ayrıca siz değerli askeri personelin sorunlarını sosyal medya ve internet mecralarında paylaşabilmek adına özveriyle çalışan bir web sitesidir.

Subaylar, astsubaylar, uzman çavuşlar, sözleşmeli erler ve erbaş/erlerle ilgili tüm bilgileri bu web sitesi çatısı altında toplamaya çalışıyoruz. Peki nedir bu bilgiler ? asker alımları, subay alımları, uzman çavuş alımları, astsubay alımları, sözleşmeli er alımları ve erbaş/er’lerin celp dönemleri gibi bilgilerden oluşmakla birlikte, aynı zamanda tüm askeri personelin kullanmış olduğu techizatların genel bilgileri, kanuni bilgiler, tüzükler, yönetmelikleri de bünyesinde barındıracaktır. Ayrıca asker maaşları, subay maaşları, uzman çavuş maaşları, sözleşmeli er maaşları ve astsubay maaşları gibi merak edilen hususları da sizlerle paylaşacağız.

Şehitlerimizi elbette ki unutmadık, şehitlerimizle ilgili şiirleri, paylaşımları, şehitlerimizin görsellerini ve videolarını paylaşmayı da ihmal etmeyeceğimizi bilmenizi isteriz.

Örneğin uzman çavuş alımlarındaki karmaşık cevapları bir kenara atarak adayların eğitim süresince ne yapacaklarını, hangi malzemeleri götüreceklerini ve eğitimde hangi dersleri görebileceğini de sizlerle paylaşacağız.

Askeri bilgiler sitesi olarak tüm askeri personelimize görevlerinde başarılar diliyor ve destekleriniz için de teşekkür ediyoruz.