2021 Yılı Jandarma Uzman Erbaş Başvuru Sonuçları Açıklandı ! Sorgulamak İçin Tıklayın !

0 58

Değerli arkadaşlar Jandarma Genel Komutanlığı bünyesine yapılan 5 bin kişilik uzman erbaş başvuru sonuçları açıklandı, başvuru sonucunuzu sorgulayabilmeniz için bu haberi hazırladık, lütfen bu haberi başvuru yapan arkadaşlarınızla da paylaşırsanız mutlu olurum. 5 bin kişilik alımda 25 bin kişi sınavlara çağırılacak, sınavlarda neler yapılacağına dair video hazırlayıp sizlerle paylaşacağız ayrıca sözlü mülakata da iyi hazırlanmanız gerekiyor zira zorlu bir sınav süreci olacağa benziyor.

 

2021 yılında başka uzman erbaş alımı yapılacak mı diye soran arkadaşlar oluyor, bu yıl içerisinde Jandarma Genel Komutanlığı bünyesine ihtiyaç durumunda tekrar uzman erbaş alımı yapılır diye düşünüyoruz fakat henüz net tarih ve alımın yapılıp yapılmayacağı şu an için maalesef ki belli değil.

 

Başvuru Sonucumu Nasıl Sorgulayabilirim ?

 

2021 yılı jandarma uzman erbaş başvuru sonuçlarını sorgulayabilmek için öncelikle aşağıda vermiş olduğumuz linke giriş yapacaksınız, daha sonra açılan sayfada “2021 YILI UZMAN ERBAŞ BAŞVURU SONUÇ AÇIKLAMA” kısmından sorgula butonuna tıkladıktan sonra TC kimlik numarası ve E Devlet şifrenizle giriş yaparak başvuru sonucunuzu sorgulayabilirsiniz, başvuru sonucunuzu sorguladıktan sonra sizlerden ricamız lütfen yorum bölümüne sınavlara çağrılıp çağrılmadığınızı yazarsanız seviniriz teşekkürler !

 

Başvuru Sonucunuzu Sorgulamak İçin Tıklayınız !

 

2021 Yılı Jandarma Uzman Erbaş Alımı Başvuru Kılavuzu Videosu !


[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=LXSiZTqL4Bc” width=”100%” height=”350″]

 

2021 Yılı Jandarma Uzman Erbaş Mülakatlarına Nasıl Çalışabilirim ?

Daha önce de belirttiğimiz gibi bu sınavlar biraz zorlu geçeceği için mülakatlara sıkı hazırlanmanız gerekmektedir, güncel konuları da içeren online mülakat uygulamamızı telefonunuza indirerek bilgi sahibi olabilirsiniz ve mülakatlara çalışabilirsiniz !

Online Mülakat Uygulamamızı İndirmek İçin Buraya Tıklayın !

2021 Yılı Jandarma Uzman Erbaş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Başvurular sona erdi, aşağıdaki linkten başvuru sonucunuzu sorgulayabilirsiniz ayrıca sonucunuzu sorguladıktan sonra çağrılıp çağrılmadığınızı ve kaç puanla çağrıldığınızı yorum bölümünde belirtirseniz seviniriz.

2021 Yılı Jandarma Uzman Erbaş Başvuru Sonucu Sorgulama Linki ve Başvuru Kılavuzu !

BAŞVURU KILAVUZUNU OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN !

BAŞVURU SONUCUNUZU SORGULAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN !

 

BİLGİ ALIŞVERİŞİ İÇİN TELEGRAM KANALIMIZA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

MÜLAKATLARA ÇALIŞMAK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYARAK MÜLAKAT UYGULAMIZI İNDİRİN !

MÜLAKAT BİLGİLERİNİ, ALIMLARI VE DAHA FAZLASINI KAÇIRMAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN !


 

DEĞERLİ MSÜ ADAYLARI, POLİS ADAYLARI, SÖZLEŞMELİ ER ADAYLARI, UZMAN ERBAŞ ADAYLARI VE ASTSUBAY ADAYLARI MÜLAKAT TÜYOLARI VE ONLİNE MÜLAKAT UYGULAMAMIZI İNDİREREK MÜLAKATLARDA NELER YAPIP YAPMAYACAĞINIZI ÖĞRENEBİLİR AYNI ZAMANDA ONLİNE TEST ORTAMINDA MÜLAKATLARA HAZIRLIK YAPABİLİRSİNİZ, ONLİNE ASKERİ MÜLAKAT UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONU KULLANABİLİRSİNİZ !

 


 

 

 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!