Jandarma 2019-1 Uzman Erbaş Ön Başvuru Sonuçları Açıklandı !

0 17

Merhaba değerli arkadaşlar beklendiği üzere Jandarma Genel Komutanlığı 2019-1 uzman erbaş başvuru sonuçları bugün itibariyle açıklandı, başvuru sonucunuzu aşağıda size verecek olduğumuz linkten sorgulayabilirsiniz.

2019 yılı uzman erbaş alımları, başvuru sonuçları ve diğer bilgileri sitemize üzerinden takip edebilirsiniz, askeribilgiler.net olarak sadece kesin ve net bilgileri sizlerle paylaşmayı hedef edinmiş bulunmaktayız.

2019 yılı birinci dönem jandarma uzman erbaş başvuru sonucunuzu sorgulamak için yapmanız gereken aşağıdaki linkten başvuru sonuç ekranına erişmek ve TC kimlik numaranız ile e devlet şifrenizle giriş yapmak olacaktır.

PEKİ MÜLAKATLAR VE SEÇİM AŞAMALARI NE ZAMAN YAPILACAK ?

Mülakatlar ve seçim aşamaları da bilahare bildirilecek, sizler için takipte olacağız mülakat tarihleri ve diğer hususlar açıklandığı anda sizlerle paylaşacağız.

ÖN BAŞVURU SONUÇLARINI NASIL SORGULAYABİLİRİM ?

Öncelikle buraya tıklayın ve başvuru sonuç ekranına ulaşın, daha sonra aşağıdaki ekranda sorgula butonuna tıklayarak tc kimlik numaranız ve e devlet şifrenizle giriş yaparak sorgulama yapabilirsiniz !

 


 

[kirmizibuton]İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/MmAhPN[/kirmizibuton]

[mavibuton]TWİTTER HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/poGH8y[/mavibuton]

[saributon]ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN ► https://goo.gl/wpovD8[/saributon]

[pembebuton]YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN ► https://goo.gl/UoYHGd[/pembebuton]


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!