Jandarma Lojistik Branşlı Uzman Erbaş Sonuçları Açıklandı !

0 11

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından başvuruları 8 kasımda başlayan ve 29 Kasım 2018 tarihinde sona eren lojistik branşlı uzman çavuş alımı sonuçları açıklandı. Askerlik şartı aranmadan yapılan lojistik alımları sonuçlarını aşağıdaki verecek olduğumuz linkten sorgulayabilirsiniz. Daha sonraki safahatları sizlere açıklamalardan sonra bildireceğiz yalnız bu sadece başvuru sonuçlarıdır yani kazanıp kazanmadığınız sınav, mülakat ve uygulamalı sınavlardan sonra belli olacaktır. Yine o sonuçlarıda askeribilgiler.net sitesinden öğrenebileceksiniz.

Sonuçları Nasıl Sorgulayabilirim ?

2018 yılı 2. dönem lojistik uzman erbaş alımları ön başvuru sonuçlarını sorgulayabilmek için aşağıdaki linke tıklayın ve karşınıza gelen ekrandan UZMAN ERBAŞ BAŞVURU SONUÇLARI DUYURUSU 2018-2 LOJİSTİK BRANŞLI” başlığın yanındaki “SORGULA” butonuna tıklayınız ve TC kimlik numarasıyla e-devlet şifrenizle giriş yapınız böylelikle sonuç ekranına ulaşabileceksiniz.

[mavibuton]SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN ![/mavibuton]

Şimdiden sınavlara girecek adaylara başarılar diliyoruz, mülakatlarda yapmanız gereken sadece sakin olmak ve size yöneltilen sorulara soğukkanlı bir şekilde cevap vermektir ayrıca kesinlikle heyecan yapmayın karşınızdakiler de insan sonuçta heyecan yaparsanız mesleğe uygun olmadığınız düşünülüp elenme ihtimaliniz yükselecektir !

Ayrıca şunu da belirtmeliyiz ki 2019 yılında yapılacak olan jandarma asayiş ve lojistik alımlarını da sitemizden yayınlayacağız, hem başvuru aşamaları, hem başvuru sonuç aşamalarına sitemizden erişebileceksiniz. 2019 yılında merak edilen en çok sorulardan biriyse asayiş alımı olacak mı ve askerlik şartı aranacak mı sorusuydu bunun cevabını yapılacak olan alımın ilanında hep birlikte göreceğiz. Şunu söyleyebiliriz ki jandarma alımlarında KPSS şartı ve askerlik şartı muhtemelen aranmayacak fakat ilerleyen günlerde bununla ilgili bir değişiklik yapılır mı veya bu şekilde mi devam eder maalesef bu hususta hiçbir bilgimiz yok.


[kirmizibuton]İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/MmAhPN[/kirmizibuton]

[mavibuton]TWİTTER HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/poGH8y[/mavibuton]

[saributon]ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN ► https://goo.gl/wpovD8[/saributon]

[pembebuton]YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN ► https://goo.gl/UoYHGd[/pembebuton]


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!