Jandarma Uzman Erbaş 2019 Yılı Birinci Dönem 3. Grup Sınav Çağrısı Duyurusu Yayınlandı !

10 39

Değerli arkadaşlar jandarma genel komutanlığı tarafından 2019 yılı birinci dönem uzman erbaş çağrı duyurusu yayınlandı, dün paylaştığımız haberde güncellemenin olabileceğinden bahsetmiştik ve çağrı duyurusunun yayınlandığını personel temin ekranından görebilirsiniz.

Başvuru ekranına girerek sonucunuzu öğrenebilirsiniz, yukarıdaki ekranda sorgula butonuna tıkladıktan sonra e devlet şifrenizle giriş yaparak sınava çağrılıp çağrılmadığınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca sitemizi takipte kalarak Jandarma uzman erbaş alımlarını, çağrı duyurularını anında bildirim alarak takip edebilirsiniz.

Jandarma Uzman Erbaş 2019 Yılı Birinci Dönem Üçüncü Grup Ne Zaman Çağrılacak ?

 

Jandarma genel komutanlığı tarafından yapılan alımlardan sonra jandarma uzman çavuş adayları gruplara bölünerek sınav çağrısı yapılacağı açıklanmıştı, şu ana kadar iki grup çağrılmış üçüncü grup ise sınav aşamalarına çağrılmayı bekliyordu. Bugün itibariyle adayların meraklı bekleyişinin ardından üçüncü grup çağrı duyurusu yayınlanmıştır adayların Jandarma Personel Temin Sistemine giriş yaparak sonucuna bakabilirler. Ayrıca güncel alımları, alım duyurularını, sınav çağrı duyurularını takip etmek istiyorsanız bildirimleri açmanızı öneriyoruz ve aşağıda vermiş olduğumuz linklerden grubumuza katılmanızı ve android uygulamamızı indirmenizi öneririz.

Jandarma Uzman Erbaş 4. Grup Olacak Mı ?

 

Jandarma 3. grubun açıklanmasının ardından adaylar 4. grup olacak mı sorularına yöneldiler fakat şu an için tam olarak adayların hepsi çağrıldı mı, kontenjan sayısı ne durumda bilgimiz olmadığı için maalesef 4. grubun olup olmayacağına cevap veremiyoruz. Lakin 4. grubu takip edebilmeniz için site bildirimlerini açmanız ve android uygulamamızı indirmeniz yeterli olacaktır, tüm alımlar ve duyurularda sizlere bildirim gönderiyoruz.

 

Jandarma Genel Komutanlığı 2019 Yılında Tekrar Uzman Erbaş Alımı Yapacak Mı ?

 

Jandarma uzman erbaş alım konusu gerek sosyal medya üzerinden gerekse yorumlar üzerinden sürekli sorulmaktadır, bu yıl için yeni alım yapılacak mı sorusuna cevabımız ilk alımlardan sonra adayların gruplara bölünmesi sebebiyle yeni bir alım yerine gruplar halinde çağrı duyurusu yayınlanabilir. Fakat şu da bir gerçek ki askerliğin kısalmasından dolayı ve personel eksikliklerinden dolayı yeni bir alıma da çıkılabilir. Jandarma genel komutanlığının tam olarak alım takviminden haberdar değiliz fakat yeni alımların ve çağrı duyurularının tamamını web sitemiz üzerinden yayınlamaya çalışıyoruz.

 

Jandarma genel komutanlığının yayınlandığı üçüncü grup jandarma uzman çavuş sınav çağrı duyurusuna ulaşmak için lütfen buraya tıklayın ve e devlet şifrenizle giriş yapınız !

Ayrıca aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak sorularınızı iletebilirsiniz, editörlerimiz en kısa zamanda cevap verecektir !

Jandarma mülakatına girecekler bu sayfada  >> TIKLA KATIL

 

SORU CEVAP BÖLÜMÜNDEN SORU SORMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN !

FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN !

 


[kirmizibuton]İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/MmAhPN[/kirmizibuton]

[mavibuton]TWİTTER HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/poGH8y[/mavibuton]

[saributon]ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN ► https://goo.gl/wpovD8[/saributon]

[pembebuton]YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN ► https://goo.gl/UoYHGd[/pembebuton]


10 Yorumlar
 1. Recep uygun diyor

  Sonuçlarım kısmında 1.gurup ve 2.gurup kontejyana giremediniz yazıyordu bugün bidaha baktim sınav sunucunuz bulunamamaktitdir yazıyor nasıl oldu bu iş ben 1 ‘le 2 ye giremedim

  1. Askeri Bilgiler diyor

   Muhtemelen bir güncelleme söz konusu o yüzden sonucunuzda bulunmamaktadır yazıyor olabilir.

 2. Recep uygun diyor

  Güncelleme yok herhalde yanımda bi arkadaş şuan yeni girebildi onda hayla eskisi gibi yazıyor 1.gurup 2.gurup sonuçları diye

  1. Askeri Bilgiler diyor

   Söylediğimiz gibi güncellemeden kaynaklı bir problem oluşmuş, şu an 3. grup sınav çağrı duyurusu yayınlandı kontrol edebilirsiniz.

 3. Emre yaman diyor

  Peki 4 gurup olacak mı doğum.tarihim 10 ocak 1996 cagrilmadim.bu nasıl.is

  1. Askeri Bilgiler diyor

   Merhaba haberimizi dikkatle okursanız orda cevabını vermiştik, kontenjana giremediyseniz 4. grubu bekleyiniz muhtemelen 4. grupta olacak.

 4. Cem diyor

  21 kasım 1997 liyim yine giremedim kontenjana

 5. Bayram diyor

  Spor yapmasında bir sacıkınca olmadığına dair sağlık raporu istemiş özel hastane olurmu

 6. Bayram safran diyor

  Spor yapmasında her hangi bir sacıkınca olmadığına dair sağlık raporu istemiş özel hastane olurmu

 7. Emre daglilar diyor

  01.01.2000 dogumluyum basvurum kabul edildi ama jsga yuzme bilmiyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!