Jandarma Uzman Erbaş Atama Sonuçları Açıklandı ! Yenifoça Jandarma Komando !

0 87

Değerli arkadaşlar bugün itibariyle Jandarma Genel Komutanlığı tarafından Yenifoça komando ataması duyurusu yayınlandı, sınava giren adayların aşağıda vermiş olduğumuz linklerden kontrol etmeleri gerekmektedir. Ayrıca sürekli sorulan bir soruya da açıklık getirmek istiyoruz 2019 yılı üçüncü dönem çağrısı ne zaman yapılacak ? bu sorunun cevabı yakın bir zamanda üçüncü dönemler de çağırılacak diye düşünüyoruz fakat birinci ve ikinci dönem işlemleri halen devam ediyor o yüzden sabırla bekleyin ve sitemizi takipte kalın lütfen !

Ayrıca yine aşağıdaki linkten götürmeniz gereken evrak listesine erişebilir ve kursa ne zaman katılacağınızı, kursa giderken neleri götüreceğiniz de belirtilmiştir lütfen o kısmı dikkatlice okuyunuz.

2019 Yılında Yeni Jandarma Uzman Erbaş Alımları Yapılacak Mı ?

Değerli arkadaşlar bu yıl bir çok alım yapıldı fakat yeni alım yapılır mı veya üçüncü, dördüncü ve takip eden dönemleri mi çağırırlar maalesef bunu bilmemiz mümkün değil. Yeni haberler geldikçe ve çağrı duyuruları paylaşıldıkça bizler de sizlere aktarıyoruz sitemizi ve aşağıda linklerini verdiğimiz sosyal medya hesaplarımızı takip etmeniz durumunda yeni alımlardan, duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

ATAMA SORGULAMA İÇİN BURAYA TIKLAYIN !

 


[kirmizibuton]İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/MmAhPN[/kirmizibuton]

[mavibuton]TWİTTER HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/poGH8y[/mavibuton]

[saributon]ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN ► https://goo.gl/wpovD8[/saributon]

[pembebuton]YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN ► https://goo.gl/UoYHGd[/pembebuton]


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!