Jandarma Uzman Erbaş Eğitim Atama Duyuruları Yayınlandı !

0 120

Jandarma uzman erbaş atama duyurusu.

Jandarma bir dakika duyurusu yayımladı. Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel  Temin Sistemi üzerinden yapılan son dakika açıklamasında Ocak 2021 jandarma uzman erbaş atamalarına yer verildi. Atama duyurularına baktığımızda iki şehirdeki Jandarma komutanlıklarına uzman erbaş ataması yapıldığı görüldü.

 

Jandarma sayfasında yayımlanan duyuru şu şekilde:

SAFRANBOLU 125’İNCİ JANDARMA KOMANDO EĞİTİM ALAY KOMUTANLIĞI KARABÜK EMRİNE YAPILAN UZMAN ERBAŞ ATAMA DUYURUSU (OCAK 2021)

KIRKAĞAÇ 6’NCI JANDARMA KOMANDO EĞİTİM ALAY KOMUTANLIĞI MANİSA EMRİNE YAPILAN UZMAN ERBAŞ ATAMA DUYURUSU (OCAK 2021)

Atama duyurusu ve sonuç sayfası için TIKLAYIN

 

ATAMA DUYURUSU NEDİR?

Bu atama duyurusu, 2019 yılında yapılan jandarma uzman erbaş alımında komando uzman erbaş olmaya hak kazanan adayların atamalarına yer verildi. Adaylar, yukarıdaki linkten giriş yapıp Sonuçlar kısmından birliğe katılış tarihini öğrenebilecek.

 

YENİ ALIM VE 4. GRUP NE OLACAK ?

2019 yılı birinci dönem uzman erbaş alımlarında adaylar gruplara bölünmüş ve şu ana kadar 3 grup mülakatlara ve eğitimler çağrılmıştır fakat 4. grup bekleyen adaylar için herhangi bir mülakat duyurusu yayınlanmadı. 4. Grup muhtemelen yakın bir zamanda çağırılacak diye düşünüyoruz zira Jandarma Genel Komutanlığı’nın 4. grup olmayacak şeklinde bir açıklaması bulunmuyor o yüzden adaylar beklemede kalmalı. Yeni alım ise ihtiyaç doğrultusunda yakın bir zamanda gelecektir diye düşünüyoruz, şimdiden eğitime katılacak adaylara başarılar diliyoruz.

 

 


 

MÜLAKAT BİLGİLERİNİ, ALIMLARI VE DAHA FAZLASINI KAÇIRMAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN !

 

DEĞERLİ MSÜ ADAYLARI, POLİS ADAYLARI, SÖZLEŞMELİ ER ADAYLARI, UZMAN ERBAŞ ADAYLARI VE ASTSUBAY ADAYLARI MÜLAKAT TÜYOLARI VE ONLİNE MÜLAKAT UYGULAMAMIZI İNDİREREK MÜLAKATLARDA NELER YAPIP YAPMAYACAĞINIZI ÖĞRENEBİLİR AYNI ZAMANDA ONLİNE TEST ORTAMINDA MÜLAKATLARA HAZIRLIK YAPABİLİRSİNİZ, ONLİNE ASKERİ MÜLAKAT UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONU KULLANABİLİRSİNİZ !

 


 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!