Jandarma Uzman Erbaş Eğitim Atama Duyurusu Yayınlandı !

yorumsuz
2.435
Jandarma Uzman Erbaş Eğitim Atama Duyurusu Yayınlandı !

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından eğitim atamaları duyuruları yayınlandı, 2019 yılı birinci dönem uzman erbaş adaylarının merakla beklediği eğitim atama duyuruları bugün itibariyle yayınlandı ! Buna göre eğitim atamaları yapılan adayların Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi personel temin sistemi üzerinden sorgulama yapmaları gerekmektedir.

Hangi Eğitim Birliklerine Atama Yapıldı ?

Yayınlanan duyurulara göre Jandarma Genel Komutanlığı Yenifoça, Kırkağaç ve Safranbolu eğitim birliklerine atama gerçekleştirdi.

 

Atama Sonuçlarımı Nereden Öğrenebilirim ?

Jandarma Uzman Erbaş eğitim atamalarını bekleyen adaylar Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi personel temin sistemi üzerinden atama sonuçlarına erişebilecekler.

Atama Sonucunuzu Sorgulamak İçin Tıklayınız !

 

2020 Yılında Jandarma Uzman Erbaş Alımı Yapacak Mı ?

Jandarma eğitim atamalarının yapılmasının ardından alım bekleyen adaylar da alımların ne zaman yapılacağını araştırmaya başladı, 2020 yılında jandarma yeni uzman erbaş alımı yapacak mı öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız !

 

2019 Yılı Birinci Dönem Uzman Erbaş Adayları 4. Grup Çağrısı Ne Zaman Yapılacak ?

Eğitim atamaları yapılmasının ardından 4. grubu bekleyen adaylar da ne zaman yapılacağına dair sorgulama yapmaya başladı, eğitim atamalarının yapılmasıyla 4. grup mülakatlarını bekleyen adayların da yakın bir zamanda mülakatlara çağırılacağını söylemek mümkün yani kısa zaman içersinde mülakat çağrısı da yapılacaktır.

 

EĞİTİM ATAMALARI ve SÖZLEŞMELİ ER ALIMLARI HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN VE TELEGRAM KANALIMIZA KATILIN !

Jandarma Uzman Erbaş Eğitim Atama Duyurusu Yayınlandı ! 1 – saglikuzmanlari 2%255B1%255D

 


 

SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN İNSTAGRAM SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN !
 
Jandarma Uzman Erbaş Eğitim Atama Duyurusu Yayınlandı ! 1 – saglikuzmanlari 2%255B1%255D

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Temmuz 2020

Konu hakkında yorumunuzu yazın