2018 Jandarma Lojistik Uzman Erbaş Alımlarına Nasıl Başvuru Yapılır ?

21 yorum
6.073
2018 Jandarma Lojistik Uzman Erbaş Alımlarına Nasıl Başvuru Yapılır ?

Merhaba arkadaşlar 2018 yılı jandarma lojistik uzman erbaş alımları başvurusu hakkında sizler için bir video hazırladık, başvuru nasıl yapılır, hangi bilgiler gerekiyor gibi birçok sorunuza cevap vermeye çalıştık. Öncelikle belirtmeliyiz ki başvuru yapmadan önce başvuru kılavuzunu dikkatle okumanız gerekmektedir. Zira başvuru kılavuzunda hangi branşlardan alım yapılacağı ve başvuru şartları detaylı bir şekilde belirtilmiştir. Başvuru yapabilmek için bir de E-DEVLET şifrenizin olması gerekiyor, eğer şifreniz yoksa en yakın PTT şubesinden E-DEVLET şifrenizi temin edebilirsiniz. Başvuru ekranının linkini aşağıya ekleyeceğiz, aynı zamanda başvuru kılavuzunun linkini de aşağıda bulabilirsiniz.

2018 Yılı Jandarma Uzman Erbaş Alımlarına Nasıl Başvuru Yapabilirim ?

2018 Yılı Jandarma Lojistik Uzman Erbaş Alımları Başvuru Linki ► https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris

2018 Yılı Jandarma Lojistik Uzman Erbaş Alımları Başvuru Kılavuzu ► KILAVUZ İÇİN TIKLAYIN

 

Değerli arkadaşlar yukarıda verdiğimiz linkten başvuru kılavuzunu lütfen dikkatlice okuyunuz. Başvuru yapmadan önce okumanız sizin faydanıza olacaktır, zira bu alım meslekçi alımı olduğu için başvuru şartlarını taşımadığınız taktirde boşuna hüsrana uğramış olacağınızı unutmayın. Başvuru kılavuzunda hangi branşlardan alımların yapılacağı ve hangi branşta, hangi şartların arandığı detaylı bir şekilde belirtilmiştir. Uzun olduğu için buraya eklemedim telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan yukarıdaki linke tıklayarak kolayca okuyabilirsiniz.

Başvuru yapacak arkadaşların aşağıdaki videoyu izlemesini öneriyoruz, bunların haricindeki tüm sorularınızı yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz, en kısa zamanda cevap vermeye çalışacağız teşekkürler.

2018 YILI JANDARMA LOJİSTİK UZMAN ERBAŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR ?


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2018 Jandarma Lojistik Uzman Erbaş Alımlarına Nasıl Başvuru Yapılır ? (21 Yorum)

  1. Kalfalık belgem var fakat ustalık yok. Bir sorun olurmu . Ve eğitim bilgileri ksmına mezun olduğumuz en son okulumu giricez yoksa açık öğretimde devam ediyorum ona göremi doldurucaz.

  2. kardesim koltuk döşeme ustasi ustalik belgesi yok fakat calistigi mobilyacida 6 yıldır calisiyor ssk dökümü almasi yeterli mi o sektör de calistigini islatlamak için

  3. Orta ogretim mezunuyum internette uzman cavuş olmak isteyen ilkokul ortaokul mezunuda basvurabiliyormu

    • Başvurunu yap 10 yıldır garson olarak çalıştığını SGK ile belgeleyebilirsen sınavlara katılabilirsin fakat önceliği belgesi olanlara vereceklerini belirtmişler kılavuzda dikkatle okumanı öneriyorum.

  4. Jandarma lojistik için başvuru yaptım meslek lisesi mezunuyum
    Diploma var sonuçlar ne zaman açıklanır

  5. Berberlik icin başvuru yapmıştı arkadaş. Eksik belge denildi sonuç açıklanmış . Belgesini yüklemiş çıraklık olarak yazıyor orda. Başka bir belge var miydi istenen

  6. S.a kolay gelsin abi bn mobilyacıyım kalfalık belgem var ama meslek kodlu sigortam yok egerki alım olursa başvurum kabul olur mu ?