2019-1 Jandarma Uzman Erbaş Başvuru Yaş Şartı Değişti !

1 39

Değerli arkadaşlar geçtiğimiz günlerde Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yayınlanan 2019-1 Jandarma Uzman Erbaş alımı başvuru kılavuzundaki yaş şartı değiştirildi. Birçok aday bu konudan ötürü şikayetçi ve rahatsızdı ve giden başvurular neticesinde Jandarma Genel Komutanlığı tarafından kılavuzda yaş şartı değişikliğine gidilmiştir.

Peki Yeni Kılavuza Göre Yaş Şartı Ne Olarak Değiştirildi ?

Yeni kılavuza göre yaş şartı şu şekilde değiştirilmiştir ; “04 Nisan 2000 (dahil) – 01 Ocak 1992 (dahil) tarihleri arasında doğanlar” 19 Mart salı günü başvuru yapacak adaylara önemle duyurulur !

Ayrıca başvuru yapacak adayların Başvuru Hakkında Sıkça Sorulan Sorular makalemizi okumalarını önemle rica ediyoruz çünkü aklınıza takılan bütün sorulara sizler için cevap vermeye çalıştık. Ek olarak aklınıza takılan bütün soruları yorum bölümünü kullanarak veya aşağıda linklerini vereceğimiz sosyal medya hesaplarımızdan sorabilirsiniz en kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Ayrıca yaş şartı değişikliği hakkında bir video hazırladık izleyin lütfen ! 

BAŞVURU KILAVUZUNA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ !

BAŞVURU YAPMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ !

FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ !

Ayrıca aşağıdaki linklerden sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir ve uzman çavuş android uygulamamızı indirebilirsiniz, alımlar, alım duyuruları, alım ilanları veya genel duyuruları sizlere bildirim olarak gönderiyoruz indirip oylarsanız seviniriz teşekkürler.


[kirmizibuton]İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/MmAhPN[/kirmizibuton]

[mavibuton]TWİTTER HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/poGH8y[/mavibuton]

[saributon]ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN ► https://goo.gl/wpovD8[/saributon]

[pembebuton]YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN ► https://goo.gl/UoYHGd[/pembebuton]


1 yorum
  1. A diyor

    Tamam anladik güzel olmuş peki 27 yaşında askerlik yapmayan kişi girebiliyor da askerliğini yaşında yapmış kişi 5 YIL TERHIS SARTI yüzünden niye giremiyor ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!