2024 Jandarma Uzman Erbaş Başvuru Sonuçları Açıklandı ! Kpss Kaç Puanla Kapattı ?

0 8.837

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesine 2024 yılı için jandarma uzman erbaş alımı ilanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı, 2024 yılı jandarma uzman erbaş alımına başvuran adaylar kpss kaç puan ile kapattığını merak etmeye başladı. Bugün itibariyle başvuru sonuçları açıklanmış sınava kabul edenler içinse sınav ücretini nasıl yatıracağı bildirilmiştir. Aşağıdaki haberimizi okuyarak başvurunuzu sorgulayabilir sınavlara çağrılıp çağrılmadığınızı öğrenebilirsiniz.

 

KPSS PUANI EN DÜŞÜK 63,11 İLE KAPATMIŞTIR !

Başvurusu Kabul Edilen Adayların Yapması Gerekenler Nelerdir ?

Başvurusu kabul edilen adaylar tarafından (şehit/malul eş ve çocuğu kontenjanından kabul edilenler ile afet bölgesinde ikamet etmesi nedeniyle sınav ücreti yatıramayacağı başvuru sonuç açıklamasında belirtilen adaylardan sınav ücreti alınmayacaktır.)

25 Ekim 2023 saat 09:00’dan 5 Kasım 2023 saat 23:59’a kadar ;

  • HALBANK şubelerinden; “2024 Yılı Uzman Erbaş Temin” sınav ismini vererek,
  • HALKBANK ATM’lerinden “Fatura ve Kurum ödemeleri/Eğitim Ödemeleri/Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı/ 2024 yılı uzman erbaş temin” sırası ile seçilerek,
  • HALKBANK İNTERNET  BANKACILIĞINDAN (Mobil Uygulama Üzerinden İşlem Gerçekleştirilmemektedir); “Ödemeler/Eğitim Ödemeleri/Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı/ 2024 yılı uzman erbaş temin ” sırası ile seçilerek, T.C.  Kimlik Numarası ve Telefon Numarası bilgileri eksiksiz girilerek sınav başvuru ücreti olan Yüz Türk Lirası (100 TL) yatırılacaktır.

Sınav başvuru ücretini yanlış yatıran veya başkası adına yatıran adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Adaylara tahsis edilecek sınav tarihleri sınav ücreti yatırma işleminden sonra https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM adresinden Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Personel Temin Sistemi “Sonuç Bilgileri” bölümünden yayımlanacaktır. Adayların sınav tarihlerini bu adres üzerinden takip etmeleri gerekmektedir. Bu konudaki sorumluluk adayın kendisine ait olacağından sınava geç katılma şansınız olmayacaktır.

Ayrıca biz sizler için sınav tarihleri duyurusunu yayınlayacağız takip etmenizde fayda olacaktır lütfen zaman zaman sayfamıza girip sınav tarihlerinin açıklanıp açıklanmadığını kontrol ediniz.

 

BAŞVURU SONUCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ !

 

İNSTAGRAM SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ !

TELEGRAM KANALIMIZA KATILMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ !

 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!