Jandarma Uzman Erbaş 2019 Yılı Birinci Dönem 2. (İkinci) Grup İşlem Durumu Duyurusu Yayınlandı !

0 34

Jandarma genel komutanlığı tarafından bugün itibariyle 2019 yılı birinci dönem, ikinci grup uzman erbaş adayları için bir duyuru yayınlandı. 2019 yılı birinci dönem birinci grup başvurusunda bulunan adayların durum bilgilerini sorgulaması gerekmektedir. Sorgulamak içinse aşağıda vermiş olduğumuz linke giriş yapınız, daha sonra en son duyuruda bulunan sorgula butonuna tıklayınız, tc kimlik numaranız ve e devlet şifrenizle birlikte giriş yaptıktan sonra durumunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

2019 YILI BİRİNCİ DÖNEM İKİNCİ GRUP DURUMUNUZU SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN !

 

 

2019 YILI DÖRDÜNCÜ GRUP NE ZAMAN SINAVLARA ÇAĞRILACAK ?

Genelde yorumlar ve sosyal medya üzerinden dördüncü (4.grup) grup ne zaman sınavlara çağırılacak veya çağırılacak mı sorusu gelmektedir. Üçüncü grubun çağırılmasının ardından dördüncü grubu bekleyen adayların sayısı da bi hayli fazla olmakla birlikte ne zaman sınava çağırılacakları da merak edilmektedir. Biliyorsunuz ki Jandarma Genel Komutanlığı veya Milli Savunma Bakanlığı alımlarında biz dahil hiçbir haber sitesine demeç veya bilgi verilmediği için önceden tahmin etmemiz veya net bir tarihe erişmemiz maalesef ki mümkün değildir. Yalnız ümidimiz şudur ki 2019 Kasım ayı veya Aralık ayında 4. grup çağrısı yapılır ve adaylar sınavlara çağırılır.

 

Jandarma Uzman Erbaş 4. Grup Duyurularını Takip Etmek İçin Tıklayın !

 

Ayrıca şunu da belirtmemiz gerekiyor ki bu yıl içersinde Jandarma Genel Komutanlığı bünyesine yeni uzman erbaş alımı olmaması muhtemeldir zira daha jandarma uzman erbaşlar 2019 yılı birinci dönem uzman erbaş alımlarının dördüncü grup sınav çağrılarını beklemektedir ve bir hayli yoğun başvurusu da göz önünde bulundurulduğunda yeni bir alıma gidilmemesi de muhtemel görünmektedir.

 

Ayrıca yeni uzman çavuş alımlarını takip edebileceğiniz yeni web sitemiz açıldı buraya tıklayarak yeni uzman çavuş alımlarını ve duyurularını takip edebilirsiniz.

UZMAN ÇAVUŞ ALIMLARINI VE DİĞER HABERLERİ TAKİP ETMEK İÇİN ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİREBİLİRSİNİZ, ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN !

 


[kirmizibuton]İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/MmAhPN[/kirmizibuton]

[mavibuton]TWİTTER HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/poGH8y[/mavibuton]

[saributon]ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN ► https://goo.gl/wpovD8[/saributon]

[pembebuton]YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN ► https://goo.gl/UoYHGd[/pembebuton]


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!