Jandarma Uzman Erbaş 2019 Yılı Birinci Dönem İkinci Grup Sınav Çağrısı !

yorumsuz
6.250
Jandarma Uzman Erbaş 2019 Yılı Birinci Dönem İkinci Grup Sınav Çağrısı !

Değerli arkadaşlar bildiğiniz üzere 2019 yılı birinci dönem uzman erbaş alımlarında ek kontenjan duyurusu Jandarma Genel Komutanlığı tarafından duyurulmuştu. Bunun üzerine Jandarma Genel Komutanlığı tekrar bir duyuru yayınladı ve 2019 yılı birinci dönem ikinci grup uzman erbaş sınav çağrısı yaptı.

Ek kontenjan duyurusuna ulaşmak için lütfen buraya tıklayın !

2019 Yılında Yeniden Jandarma Uzman Erbaş Alımı Yapılacak Mı ?

Belirttiğimiz üzere kontenjana giremeyen uzman erbaş adayları ek kontenjan açılarak ve kadro genişleterek 2019 yılında çağırılmaya devam edecek. Yalnız bu kontenjana lojistik branşı dahil olmadığı için 2019 yılında ihtiyaca göre lojistik uzman erbaş alımları da yapılacaktır diye tahmin ediyoruz. Zira Jandarma Genel Komutanlığı yayınladığı duyuruda uzman erbaş ihtiyacının çok olmasından bahsetmişti, bu açıklamaya istinaden 2019 yılında uzman erbaş alımları devam edecek diye tahmin ediyoruz. Ayrıca yeni askerlik sistemi devreye girecek olduğundan kadro açığının kapatılması nedeniyle de uzman erbaş alımlarına devam edilecek.

2019 Yılı Birinci Dönem İkinci Grup Sınav Çağrısını Nasıl Sorgulayabilirim ?

2018 yılı birinci dönem uzman erbaş alımına başvuran adaylar, 2019 yılı birinci dönem ikinci grup sınavlarına yeniden çağrıldı fakat ilk etapta tüm herkesi çağırmadılar bilahare kademe kademe sınav duyuruları yayınlanacak. Bu sınava çağrılıp çağrılmadığını öğrenmek isteyen jandarma uzman erbaş adayları lütfen buraya tıklasın !

 


İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/MmAhPN

TWİTTER HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/poGH8y

ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN ► https://goo.gl/wpovD8

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN ► https://goo.gl/UoYHGd


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın