Jandarma Uzman Erbaş Alım Sonuçları Açıklandı ! Başvuru Ücreti ve Diğer Bilgiler Haberimizde !

1 2.871

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından 2023 yılı için temini yapılan uzman erbaş başvuru sonuçları açıklandı, başvuru sonucu olumlu olan adayların aşağıdaki işlemleri yapması gerekmektedir. Başvuru ücretini yatırdıktan sonra yapılacak olan duyuruda sınav yeriniz ve sınav tarihiniz için ayrı bir duyuru yayınlanacaktır onun duyurusu yapıldığında tekrar sizleri bilgilendireceğiz.

Jandarma Genel Komutanlığı Tarafından Yayınlanan Duyuru aşağıdaki gibidir;

 

1 – Başvurusu kabul edilen adaylar tarafından 5 Ekim 2022 Saat 09:00’dan 16 Ekim 2022  saat 23:59’a kadar ;

a . HALKBANK şubelerinden; “Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaş Temin” sınav ismini vererek.

b. HALKBANK ATM’lerinden “Fatura ve Kurum Ödemeleri / Eğitim Ödemeleri/ Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı/ Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaş Temin” adımlarını sırası ile seçerek ” Mesai saatleri sonrası da ödeme yapabilirsiniz.”

c. Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı adına başka kurumsal hesaplar da bulunduğundan, açılmış olan diğer hesaplara şehven (yanlışlıkla) para yatırılmaması hususuna dikkat edilecektir.

ç. HALKBANK internet bankacılığından (Mobil uygulama üzerinden işlem gerçekleştirilememektedir. ; Ödemeler/ Kurum Ödemeleri / Eğitim Ödemeleri/ Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı/ Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaş Temin” adımlarını sırası ile seçerek ” Mesai saatleri sonrası da ödeme yapabilirsiniz.” T.C. kimlik numarası ve Telefon Numarası bilgileri eksiksiz girilerek sınav başvuru ücreti olan 75 TL yatırılacaktır.

2 – Adaylar ; sınav başvuru ücretini yatırdıktan sonra, banka dekontunu veya ATM tahsilat makbuzunu sınavlara gelirken mutlaka yanlarında getireceklerdir.

3 – Sınav başvuru ücretini yanlış yatıran veya başkası adına yatıran adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

4 – Adaylara tahsis edilecek olan sınav tarihleri sınav ücretini yatırma işleminden sonra bilahare yani daha sonra https://vatandas.jandarma.gov.tr/ptm/giris adresinden Jandarma Sahil Güvenlik Akademisi Personel Temin Sistemi “Sonuç Bilgileri” bölümünden yayınlanacaktır. Adayların sınav tarihlerini yukarıdaki adresten takip etmeleri gerekmektedir ve bu konudaki sorumluluk adayın kendisine aittir.

BAŞVURU SONUCUNUZU SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

Şimdiden sınavlara katılacak olan adaylara başarılar diliyoruz, mülakatlara iyi çalışmanız gerektiğini de tekrar hatırlatıyoruz. Aşağıdaki linklerden online mülakat uygulamamıza erişebilirsiniz ayrıca daha sonra yayınlanacak olan Jandarma Uzman Erbaş geçmiş mülakat sorularına da erişebilirsiniz. Mülakat uygulamamızdaki sorular da yenilenmekte ve sizlerle paylaşılmaktadır.

 

ONLİNE MÜLAKAT UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !

TELEGRAM MÜLAKAT KANALIMIZA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

YOUTUBE KANALIMIZDAKİ MÜLAKAT VİDEOLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ !

İNSTAGRAM SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ !


1 yorum
  1. orhan diyor

    hocam biz bu muvafakat yazısını nerden indirecegiz nerden buluruz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!