Jandarma Uzman Erbaş Manisa Kırkağaç Atama Sonuç Duyurusu Yayınlandı !

0 386

Değerli arkadaşlar bugün Jandarma genel Komutanlığı tarafından, Manisa Kırkağaç 6 NCI .J.EĞT.A.K.LIĞI emrine atananların sonuç duyurusu yayınlandı. Atama sonucunuzu öğrenmek için öncelikle aşağıdaki verdiğimiz linke giriş yapıyorsunuz daha sonra e devlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra sonucunuzu öğrenebiliyorsunuz.

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yayınlanan Manisa Kırkağaç atama sonuçlarınızı sorgulamak için lütfen buraya tıklayınız !

 

 

Jandarma Uzman Erbaş 4. Grup Ne zaman Açıklanacak ?

Genellikle sosyal medya üzerinden ve sitemize gelen yorumlardan belirlediğimiz kadarıyla 4. grup ne zaman çağrılacak veya herkes 4. grupta çağırılacak mı sorusu ön plana çıkmaktadır, şunu belirtmekte fayda var başvuru sayısını ve başvurusu kabul edenlerin sayılarını net olarak bilmediğimiz için 4 grupta mı yoksa 5 grupta mı çağrı yapılacak maalesef bunu bilmemiz mümkün değildir. Fakat şu da bir gerçek ki jandarma Genel Komutanlığı tarafından başvuru yapan ve başvuru şartları uyan adayların tamamının çağrılacağı duyurusu yayınlanmıştı, o yüzden beklemede kalmanız faydanıza olacaktır. Ayrıca bizler zaten grup çağrılarında, atama duyurularında ve yeni alımlarda sizlere bilgilendirme yapıyoruz, bilgilendirmeler hususunda bildirim alabilmek içinse aşağıda vermiş olduğumuz linklerden sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir ya da android uygulamamızı indirebilirsiniz.

 

 

2019 Yılında Yeni Jandarma Uzman Erbaş Alımı Yapılacak Mı ?

Atama duyuruları peş peşe yayınlanırken adayların aklındaki bir diğer soru ise 2019 yılında yeni bir jandarma uzman erbaş alımı yapılacak mı sorusu ön plana çıkmaktadır, şunu belirtmemiz gerekir ki Jandarma genel Komutanlığı tarafından yayınlanan duyuruda bundan önceki alımda başvuran adayların başvuru şartları uyanlardan tamamının çağrılacağı duyurulmuştu, buna istinaden bu yıl içersinde jandarma Genel Komutanlığı tarafından yeni bir alıma gidilmesi muhtemel görünmüyor. Fakat şunu da belirtmemiz gerekiyor ki herhangi bir takvim olmadığı için Jandarma genel Komutanlığı 2019 yılında yeni bir alım daha yapabilir ya da yeni alıma gitmeyebilir kesin olarak bilgilendirme yapmamız maalesef ki mümkün değil. Lütfen yeni alımlardan haberdar olmak için aşağıdaki linklerden sosyal medya hesaplarımızı takip edin ve android uygulamamızı indirin.

Android indirmek için TIKLAYIN

 


[kirmizibuton]İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/MmAhPN[/kirmizibuton]

[mavibuton]TWİTTER HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/poGH8y[/mavibuton]

[saributon]ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN ► https://goo.gl/wpovD8[/saributon]

[pembebuton]YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN ► https://goo.gl/UoYHGd[/pembebuton]

 

 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!