Kara, Hava ve Deniz Kuvvetleri Sözleşmeli Er Ön Başvuru Sonuçları Açıklandı !

0 42

6 temmuz 2020 tarihinde yayınlanan Kara Kuvvetleri, Hava Kuvvetleri ve Deniz Kuvvetleri Komutanlıklarına yapılacak olan sözleşmeli er teminine ilişkin ön başvuru sonuçları bugün Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayınlandı ön başvuru sonuçlarına erişebilmek ve sorgulama yapabilmek için öncelikle MSB Personel Temin Web sitesine erişebilmeniz ve giriş yapabilmeniz gerekmektedir !

Kara, Hava ve Deniz Kuvvetleri Sözleşmeli Er Ön Başvuru Sonuçlarını Nasıl Sorgulayabilirim ?

6 Temmuzda başlayan sözleşmeli er alımlarına başvuran adaylar öncelikle sorgulama yapabilmek için personeltemin.msb.gov.tr adresine erişmesi gerekmektedir. Daha sonra sorgulama ekranından ön başvuru sonucunuzu sorgulayabilirsiniz bunun için aşağıda link vereceğiz dikkatlice okuduktan sonra sorgulama yapabilirsiniz.

2020 Yılında Başka Sözleşmeli Er Alımı Yapılacak Mı ?

Sözleşmeli er alımlarını bekleyen adaylar sosyal medya üzerinden ve yorumlarda sürekli yeni alımın yapılıp yapılmayacağını sormaktadır, 2020 yılının sonlarına doğru bir alım yapılabilir diye tahmin ediiyoruz zira ihtiyaç çok olduğu için yeni bir ilan daha gelir diye tahmin ediyoruz fakat bu kesin değil yani alım yapılabilir de bu yıl içinde yapılmayabilir de o yüzden lütfen sitemizi ve uygulamalarımızı takipte kalın yeni ilan gelir gelmez bilgilendirme yapacağız !

Ön Başvuru Sonucunuzu Sorgulamak İçin Lütfen Tıklayın !

 

AYRICA SİZLERDEN BİR RİCAMIZ OLACAK LÜTFEN SONUNA KADAR OKUDUYSANIZ BURAYA TIKLAYARAK İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN !

 

DEĞERLİ MSÜ ADAYLARI, SÖZLEŞMELİ ER ADAYLARI, UZMAN ERBAŞ ADAYLARI VE ASTSUBAY ADAYLARI MÜLAKAT TÜYOLARI VE ONLİNE MÜLAKAT UYGULAMAMIZI İNDİREREK MÜLAKATLARDA NELER YAPIP YAPMAYACAĞINIZI ÖĞRENEBİLİR AYNI ZAMANDA ONLİNE TEST ORTAMINDA MÜLAKATLARA HAZIRLIK YAPABİLİRSİNİZ, ONLİNE ASKERİ MÜLAKAT UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONU KULLANABİLİRSİNİZ !

 


 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!