Kara Kuvvetleri Uzman Erbaş Durum Bilgilendirmesi Yayınlandı !

3 yorum
3.712
Kara Kuvvetleri Uzman Erbaş Durum Bilgilendirmesi Yayınlandı !

Kara Kuvvetleri Komutanlığı tarafından 9 ocak 2019 tarihinde adayların hak kaybına uğramaması maksadıyla bir ekran yayınlandı, bu ekrandan tc kimlik numaranızla adaylık durumunuz hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Adaylığı devam eden uzman çavuş adaylarının sağlık, güvenlik soruşturması gibi olumsuz sonuçlanabilecek durumlar olabileceği için bu ekrandan adaylık durumlarını kontrol etmeleri gerekmektedir.

Adaylık Durumumu Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Öncelikle buraya tıklayarak adaylık durum sorgulama ekranına gidiniz, karşınıza gelen ekranda aşağıdaki fotoğraftaki gibi bir ekran sizleri karşılayacak ;

Kara Kuvvetleri Uzman Erbaş Durum Bilgilendirmesi Yayınlandı ! 1 – Aday Bilgilendirme Ekranı

Karşınıza gelen ekranda ilk bölüme TC kimlik numaranızı, ikinci kısma ise sarı renkli olan onay kodunu girdikten sonra gönder butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra tekrar bir ekran karşınıza çıkacaktır, eğer bu ekranda sağlıkla ilgili probleminiz varsa ve sizi hakem hastanesine yönlendiriyorsa, biran önce sağlık raporu aldığınız hastaneye gidin ve hakem hastanesine sevkinizi isteyip yeniden sağlık raporu almanız gerekmektedir.

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kara Kuvvetleri Uzman Erbaş Durum Bilgilendirmesi Yayınlandı ! (3 Yorum)

  1. Ben uzman erbas adayiyim raporu alali 3 ayi gecti tc kimlik numarami yaziyorum kayitlar arasinda bulunamadi diyor bir sorun mu var acaba bilgilendirebilirmisiniz ?