Kara Kuvvetleri Uzman Erbaş Yeni Atama Sistemi ve Hizmet Süreleri Değiştirildi !

yorumsuz
2.841
Kara Kuvvetleri Uzman Erbaş Yeni Atama Sistemi ve Hizmet Süreleri Değiştirildi !

Hizmet süreleri daha önce Jandarma personeli için değiştirilmişti, yeni yayınlanan genelgeyle birlikte Kara Kuvvetleri Komutanlığı personelinin de hizmet süreleri değiştirilmiş oldu detaylar aşağıda belirtilmiştir, ayrıntılı bilgiye KARANET üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Kara Kuvvetleri Personelinin yeni atama sistemi ve değiştirilen hizmet süreleri aşağıdaki gibidir ;

Kara Kuvvetleri Uzman Erbaş Yeni Atama Sistemi ve Hizmet Süreleri Değiştirildi ! 1 – 126024505 10222066219157066 2722614221091882655 o

Ayrıca Kara Kuvvetleri Komutanlığında 5’inci bölgenin tamamı 3 yıla düşürülmüştür 3 yıl görev yapan arkadaşlar bu yıl tayinci olacaklar, yayınlanan genelgenin detayları aşağıda yer almaktadır şimdiden Kara Kuvvetlerinde görev yapan arkadaşlara hayırlı olmasını diliyor ve biran önce özlük haklarının daha da iyileştirilmesini temenni ediyoruz.

 

KKK lığındada Yeni yönergenin Atama bölümü Kuvvet Komutanı tarafından, bu yılki Atamalarda personel mağdur olmaması için sadece atama bölümü imzalanmıştır. Uzman çavuşlarda Atama bölgesi 5 ayrı bölgeye ayrılmış olup 5 nci bölge doğu görev süresi 3 yıla düşürülmüştür.
Doğudaki geçici görevlendirmeler doğu görev süresinden sayılmıştır.
40 yaş üstü personelin merkezi kıta khlarda atama yapılması kararlaştırılmıştır.
Yönergenin atama bölümü kuvvet komutanının olur imzasından sonra Gen Kur Bşk lığına gönderilmiş olup orda onaylanmasından sonra yayınlanacaktır.
KKK lerinde görev yapan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.
Yeni Yönergenin Atama bölümü yayınlandığında daha etraflıca bir bilgilendirme yapılacaktır.
Diğer özlük hakları ve değişiklikleri Kanun teklifinin kabul edilmesinden sonra değişen kanun maddelerine göre yapılacaktır.
En son Milli Savunma Bakanımızın 16 ayrı Kanunda değişecek olan 40 maddelik bir personel kanun teklifinin çalışmasının bittiğini bunu meclise göndereceklerini ifade etmesi sonucu bu teklif bekleniyor inşAllah hayırlısı olur.

 


 

AYRICA SİZLERDEN BİR RİCAMIZ OLACAK LÜTFEN SONUNA KADAR OKUDUYSANIZ BURAYA TIKLAYARAK İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN !

 

DEĞERLİ MSÜ ADAYLARI, SÖZLEŞMELİ ER ADAYLARI, UZMAN ERBAŞ ADAYLARI VE ASTSUBAY ADAYLARI MÜLAKAT TÜYOLARI VE ONLİNE MÜLAKAT UYGULAMAMIZI İNDİREREK MÜLAKATLARDA NELER YAPIP YAPMAYACAĞINIZI ÖĞRENEBİLİR AYNI ZAMANDA ONLİNE TEST ORTAMINDA MÜLAKATLARA HAZIRLIK YAPABİLİRSİNİZ, ONLİNE ASKERİ MÜLAKAT UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONU KULLANABİLİRSİNİZ !

Kara Kuvvetleri Uzman Erbaş Yeni Atama Sistemi ve Hizmet Süreleri Değiştirildi ! 2 – saglikuzmanlari 2%255B1%255D

 


 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2020

Konu hakkında yorumunuzu yazın