Kastamonu 5’inci Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı Uzman Erbaş Eğitim Atamaları Duyurusu Yayınlandı !

0 369

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yapılan duyuruda Kastamonu 5’inci Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı emrine yapılan eğitim ataması duyuruldu, Kastamonu bekleyen Jandarma Uzman Erbaş Adayları sisteme girip sorgulama yapabilirler.

 

Jandarma Eğitim Ataması Sorgusunu Nasıl Yapabilirim ?

Öncelikle buraya tıklayarak sisteme giriş yapmanız gerekmektedir, sisteme giriş yapabilmek için E devlet şifrenizin olması gerekiyor Tc Kimlik numaranız ve E Devlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra atama sorgulamasını yapabilirsiniz.

 

Jandarma 4. Grup Çağrıları Ne Zaman Yapılacak ?

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yapılan 2019 yılı birinci dönem 4. grup mülakat çağrıları halen yapılmadı, sürecin uzamasından dolayı adaylar iptal mi oldu diye sürekli araştırmaya ve sorular sormaya başladılar. Jandarma Genel Komutanlığı tarafından aksi bir açıklama gelmedikçe adaylar sınavlara çağrılacak diye düşünüyoruz zira zaten Jandarma Genel Komutanlığı şartları uyan tüm adayları sınavlara çağıracağının duyurusunu yapmıştı, o duyurunun ardından tekrar bir açıklama veya aksi yönde bir duyuru paylaşılmadığı için iptal durumu şu an için söz konusu değildir.

 

2020 Jandarma Uzman Erbaş Alımı Yapılır Mı ?

Yakın bir zamanda alım olacağını düşünmüyoruz zira hali hazırda mülakat bekleyen adaylar, eğitim ataması bekleyen adaylar bi hayli fazla o yüzden 2020 son döneminde alım yapılacak gibi durmuyor fakat Jandarma Genel Komutanlığı ihtiyacına göre yeni bir alım yapılabilir diye düşünüyoruz bu yapılan alımdan sonra da 2021 döneminde başvuru yapan adaylar sırasıyla mülakatlara çağrılır. Alımın yapılacağı kesin değil ya da yapılmayacağı kesin değildir ilerleyen süreçte hepimiz birlikte alımın yapılıp yapılmayacağını göreceğiz yani alım var diyenlere pek itibar etmemenizi öneriyoruz.

 

 


 

AYRICA SİZLERDEN BİR RİCAMIZ OLACAK LÜTFEN SONUNA KADAR OKUDUYSANIZ BURAYA TIKLAYARAK İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN !

 

DEĞERLİ MSÜ ADAYLARI, SÖZLEŞMELİ ER ADAYLARI, UZMAN ERBAŞ ADAYLARI VE ASTSUBAY ADAYLARI MÜLAKAT TÜYOLARI VE ONLİNE MÜLAKAT UYGULAMAMIZI İNDİREREK MÜLAKATLARDA NELER YAPIP YAPMAYACAĞINIZI ÖĞRENEBİLİR AYNI ZAMANDA ONLİNE TEST ORTAMINDA MÜLAKATLARA HAZIRLIK YAPABİLİRSİNİZ, ONLİNE ASKERİ MÜLAKAT UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONU KULLANABİLİRSİNİZ !

 


 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!