Uzman Çavuşlara Kadro Açıklaması Geldi ! Peki Kadro Verilecek Mi ?

0 52

Seçim öncesi verilen kadro sözü hususunda MHP genel başkan yardımcısı İzzet Ulvi Yönter tarafından yeni bir açıklama daha geldi, sürekli kadro ve özlük haklarıyla ilgili konuşmalar ve çalışmalar yapan YÖNTER kadro hususunda çalışmaların başladığını belirtti.

Uzman Çavuşlar Neden İstifa Ediyor ?

Uzman çavuşların istifa etmesindeki en büyük etken iş kaygısı, özlük haklarının iyileştirilmemesi ve çeşitli baskılardır. Özlük haklarının iyileştirilmesi ve uzman çavuşlara kadro verilmesi hem istifaların önüne geçecek hem de personelin moral motivasyonunu yükseltecektir. Güneydoğuda, Barış Pınarı Harekatında, Suriye’de, Irakta ve çeşitli görevlerde bulunan uzman çavuşlar bu sözlerin yerine getirilmesiyle birlikte hem çalışma açısından daha çok motive olacak hem de iş kaygıları ortadan kalkacaktır diye düşünüyoruz.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcızı İzzet Ulvi Yönter Ne Dedi ?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Bakanlığın kadro bekleyen 200 bine yakın uzman çavuşun sorunlarına çözüm bulmak için kadro meselesiyle ilgili çalışmalara başladıklarını açıkladı.

 

Kadro düzenlemesi Doğu ve Güneydoğu başta olmak üzere sınırötesi harekatlarda da görev alan uzman çavuşları etkileyecek.Ülkemizde  Binlerce uzman çavuşa sözleşmeli statüden kadroya geçme imkanı tanınacak ifadelerini kullandı.

 

TSK ve Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde uzman çavuşlara verilen sözlerin tutulacağını söyleyen Yönter, Hulusi Akar’ın bizzat bu konu hakkında ilgilendiğini belirtti.

Yönter, “Jandarma vatan bekçisi. İnşallah kahraman uzman çavuşlarımıza kadro gelecek, beklentileri karşılanacak.” ifadelerinde bulunarak kadro bekleyen uzman çavuşlara müjdeli haberi duyurdu.

Ayrıca yeni uzman çavuş alımlarını takip edebileceğiniz yeni web sitemiz açıldı buraya tıklayarak yeni uzman çavuş alımlarını ve duyurularını takip edebilirsiniz.

UZMAN ÇAVUŞ ALIMLARINI VE DİĞER HABERLERİ TAKİP ETMEK İÇİN ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİREBİLİRSİNİZ, ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN !

 


[kirmizibuton]İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/MmAhPN[/kirmizibuton]

[mavibuton]TWİTTER HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/poGH8y[/mavibuton]

[saributon]ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN ► https://goo.gl/wpovD8[/saributon]

[pembebuton]YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN ► https://goo.gl/UoYHGd[/pembebuton]


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!