Jandarma Uzman Erbaş Atama Duyurusu Yayınlandı !

0 18

Değerli arkadaşlar bugün itibariyle Jandarma Genel Komutanlığı tarafından atama duyurusu yayınlandı, atama duyurularını, alımları ve diğer bilgileri anında sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz ve şunu da ekleyelim, anında haber alabilmek için aşağıdaki linklerden lütfen android uygulamamızı indiriniz !

Jandarma ‘dan uzman erbaş atama duyurusu.

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada sıhhiye ve komando branşlı uzman erbaş atamalarının yapıldığına yer verildi.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden yapılan son dakika açıklamasında atamaların yapıldığı  ve ataması yapılan kişilerin Yenifoça Jandarma Komando Terörle Mücadele Okullar Komutanlığı ‘na gitmesi gerektiğine yer verildi.

İşte jandarma duyurusu:

UZMAN ERBAŞ ATAMA SONUÇLARI YENİFOÇA JANDARMA KOMANDO TERÖRLE MÜCADELE OKULLAR KOMUTANLIĞI  EMRİNE ATANAN SIHHİYE VE KOMANDO BRANŞLI

Sonuç sorgulama sayfası için TIKLAYIN

3. GRUP SEÇİM AŞAMALARI SONA ERİYOR

2019-1 asayiş ve komando branşlı uzman erbaş alımında 3. grub aşamsına çağrılan adaylar Ekim ayı sonuna kadar mülakatlara alınacak. Seçim aşamalarının sona ermesinin ardından 4. grup duyurusu gelecek. 4. grup duyurusunun Kasım ayında gelmesi bekleniyor.

4. grup duyurusunu bekleyen diğer adaylarla bilgi alış verişi için TIKLA

UZMAN ÇAVUŞ ALIMLARINI TAKİP ETMEK İÇİN ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİREBİLİRSİNİZ, ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN !

 


[kirmizibuton]İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/MmAhPN[/kirmizibuton]

[mavibuton]TWİTTER HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/poGH8y[/mavibuton]

[saributon]ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN ► https://goo.gl/wpovD8[/saributon]

[pembebuton]YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN ► https://goo.gl/UoYHGd[/pembebuton]


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!