2020 Yılı Jandarma Subay Sonuçları Açıklandı !

yorumsuz
376
2020 Yılı Jandarma Subay Sonuçları Açıklandı !

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından 2020 yılında yapılan subay alım sonuçları açıklandı, buna göre aşağıdaki haberimizi inceleyerek sonuçlarınızı sorgulayabilir ve bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz !

 

Jandarma ve Sahil Güvenlik subay alımı sonuçları açıklandı.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Personel Temin Sistemi üzerinden bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada 2020 yılı muvazzaf ve sözleşmeli subay alımında başvuru sonuçlarının açıklandığına yer verildi.

JSGA Personel Temin Sistemi üzerinden yayımlanan son dakika duyurusunda şu ifadelere yer verildi:

2020 YILI SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI MUVAZZAF/SÖZLEŞMELİ SUBAY TEMİNİ BAŞVURU SONUÇLARI

2020 YILI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI SÖZLEŞMELİ SUBAY BAŞVURU SONUÇLARI

2020 YILI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI MUVAZZAF TABİP/DİŞ TABİBİ SUBAY TEMİNİ BAŞVURU SONUÇLARI

 

Siz de aşağıdaki yorum kısmından sonucunuzu ve taban puanını yazabilir , diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

2020 Yılı Jandarma Subay Sonuçları Açıklandı ! 1 – 1 44871

Sonuç sorgulama ekranı için tıklayınız !

PARKUR

İşte parkur

2020 Yılı Jandarma Subay Sonuçları Açıklandı ! 2 – 1 44881

SINAV ÜCRETİ

Başvurusu kabul edilerek sınavlara katılmaya hak kazanan/çağırılan adaylar ile ilgili olarak;

Adaylardan 50 TL sınav ücreti alınacak (Sınav ücretinin nereye ve ne şekilde yatırılacağı başvuru sonuçları ile birlikte adaylara bildirilecektir.)

Sınav ücretini yatırmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacak,

Sınav aşamalarından önce belgelerin kontrol edilmesi işlemi esnasında sınav ücretini yatırdığına dair (T.C. Kimlik numarası, adı, soyadı ve sınav adı bilgisinin yer aldığı) dekont beyan edilecek olup;

Sınava girmeyen, giremeyen, sınava alınmayan, sınavdan çıkarılan, sınavı geçersiz sayılan,

Sınav ücretlerinin yatırılması sonrasında sınav takvimi ve diğer duyurular https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adresi Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Personel Temin Sistemi ‘‘Sonuç Bilgileri’’ bölümü altında ‘‘Sonuçlarım’’ kısmında yapılacaktır. Adaylar temin takvimine göre duyuruları takip etmekle sorumludur. Adayların adreslerine herhangi bir tebligat gönderilmeyecektir. Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Personel Temin Sisteminde yapılacak duyurular ile SMS bildirileri resmi tebligat niteliği taşımaktadır.

Önemli NOT ► Değerli arkadaşlar jandarma subay, astsubay, msb subay, astsubay, uzman erbaş ve diğer mülakatları çalışabilmeniz için bir uygulama geliştirdik, tüm alımların mülakatları uygulamaya eklenecektir siz de online test ile mülakatlara çalışabilir ve başarılı olabilirsiniz ! Online mülakat uygulamamızı indirmek için lütfen buraya tıklayın !

 


Önemli Not : Alımları, Alım Duyurularını ve Mülakatlarla ilgili güncel bilgileri takip etmek için bizleri instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz ayrıca bildirim almak istiyorsanız yine aşağıdaki linklerden Android Uygulamamızı indirerek alım zamanında ve duyurularda anında bildirim alabilirsiniz.

İNSTAGRAM SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN !
 
2020 Yılı Jandarma Subay Sonuçları Açıklandı ! 3 – saglikuzmanlari 2%255B1%255D

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2020

Konu hakkında yorumunuzu yazın