2020 Yılı Uzman Çavuş ve Uzman Onbaşı Alımları

0 50

Değerli uzman çavuş ve uzman onbaşı adayları, 2019 yılını geride bırakırken 2020 yılında yapılacak uzman çavuş ve uzman onbaşı alımlarının ne zaman yapılacağı merak konusu olmaya başladı. Adaylar sürekli olarak yeni yılda ne kadar alım yapılacağı ve ne zaman yapılacağı hususunda araştırmalar yapmaya başladılar.

2020 Yılında Uzman Çavuş ve Uzman Onbaşı Alımları Ne Zaman Yapılacak ?

Yeni yılda yapılacak olan alımlar Milli Savunma Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı tarafından personel ihtiyacı, bütçe odaklı yapılacağından alımların belirli bir tarihi maalesef ki yok. Yalnız şunu söyleyebiliriz ki 2020 yılında yapılacak olan uzman çavuş alımlarının tamamını sizlerle en kısa zamanda paylaşacağız. Şunu da belirtmekte fayda var Jandarma, Kara Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri, Hava Kuvvetleri ve Sahil Güvenlik Komutanlığı alımları daha önceden yapacağını haber vermez veya bildirmez ilanı yayınlar ve geçerler, o yüzden tahmini olarak geçtiğimiz yıllarda yapılan alımların tarihlerini baz alabilirsiniz fakat o tarihlerde alınacak diye bir şart yoktur. Uzman çavuş sözlü mülakat soruları, mülakatta kendinizi nasıl tanıtmanız gerektiği gibi konuları da sitemizden paylaşıyoruz takipte kalmanız sizin faydanıza olacaktır.

Uzman Çavuş ve Uzman Onbaşı Alımları Nerede Paylaşılıyor ?

Yapılacak olan tüm uzman çavuş ve uzman onbaşı alımlarını sizler için özenle inceliyor ve ilanı açıklayıcı bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz, boy kilo tablosu, yaş şartı veya eğitim şartı gibi bütün şartları tek tek inceliyor ve siz değerli adaylarla paylaşıyoruz. Uzman çavuş ve uzman onbaşı alımlarını takip edebilmek için veya sizlere alım esnasında bildirim gelsin istiyorsanız aşağıda verdiğimiz linklerden android uygulamamızı indirebilirsiniz, sadece alımlar değil bütün kanunlar, yönetmelikler ve alımlarla ilgili bilgilere android uygulamamızdan erişebilirsiniz.

 


ALIMLARDAN, ÇAĞRI DUYURULARINDAN VE DİĞER HABERLERDEN BİLDİRİM ALMAK VE ANDROİD UYGULAMIZI İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ !

ALIMLARLA ALAKALI CANLI YAYINLARI, MÜLAKATLARLA İLGİLİ SORULARI İNSTAGRAM SAYFAMIZDA PAYLAŞIYORUZ İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP ETMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ !


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!