MSB Kuvvet Komutanlıkları ve Milli Savunma Üniversitesine Memur Alımı Yapıyor !

0 11

Milli savunma bakanlığı Kuvvet Komutanlıkları ve Milli Savunma Üniversitesi bünyesine sivil memur alımı yapıyor, başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle aşağıdaki linklerden başvuru kılavuzunu okuduktan sonra başvuru yapmaları önemlidir, lütfen öncelikle başvuru kılavuzunu inceleyiniz !

Ayrıca 2020 yılında yapılacak olan uzman çavuş alımlarını da yeni açılan uzman çavuş alımları web sitemizden takip edebilirsiniz, buraya tıklayın ve yeni web sitemizden bildirimleri açın zira yeni yapılacak tüm alımları sizler için paylaşıyoruz !

MİLLÎ SAVUNMA BAKANLIĞI, KUVVET KOMUTANLIKLARI VE  MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİNE 
 2019 YILI MEMUR TEMİNİ
1. Millî Savunma Bakanlığı, Kuvvet Komutanlıkları ve Milli Savunma Üniversitesinde memur olarak istihdam edilmek üzere; “657 sayılı Devlet Memurları Kanunu” ile “Millî Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarında İlk Defa Devlet Memurluğuna Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik” esaslarına göre personel alımı yapılacaktır.
2. İdare gerek gördüğü takdirde alım yapılacak unvanları, kadroları ve illeri değiştirebilecektir. Başvuru süresince adayların ilanda yapılacak güncellemeleri takip etmeleri gerekmektedir.
3. Her adayın sadece bir tercih hakkı bulunmaktadır.
4. Adaylar başvuru şartlarında istenen; diploma (sadece lise mezunu adaylar diplomalarını yükleyecek olup; ön lisans ve lisans mezunu adayların diplomaları YÖK’ten çekilecektir.), ustalık-kalfalık belgesi, pedagojik formasyon belgesi, yabancı üniversitelerden mezun olunması halinde Yükseköğretim Kurulu onaylı denklik belgesi ve bilgisayar sertifikasını sisteme yükleyeceklerdir. Belgelerini yüklemeyen adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.
5. Şehit/Gazi yakınlık belgesini sisteme yüklemeyen adaylara %10 puan eklemesi yapılmayacaktır. (VAZİFE MALULU KABUL EDİLMEYECEKTİR.)
6. Başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşılan veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edilen adayların başvuruları hangi aşamada olursa olsun geçersiz sayılacaktır.
Başvuru kılavuzu için tıklayınız…
Başvuru yapmak için tıklayınız…
Güvenlik Soruşturması Formu İçin tıklayınız…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!