Polis Akademisi Başkanlığı 2019-2020 Öğretim Yılı İçin Komiser Yardımcısı ve Özel Harekat Alımı Yapacak !

0 19

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından bugün yayınlanan duyuruda 2019 – 2020 öğretim yılı için lisans mezunlarından komiser yardımcısı ve en az lise mezunlarından özel harekat polisi alımı yapılacağını duyurdu. Alımların ne zaman yapılacağı duyuruda yer almazken adaylar alımların ne zaman yapılacağını merakla bekliyor. Askeri bilgiler web sitesi olarak alımları yakından takip ediyor ve alım ilanının tüm detaylarını sizlerle paylaşıyoruz aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızı ve android uygulamamızı indirerek alımlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Polis Akademisi Başkanlığının Yayınladığı Komiser Yardımcısı Duyuru Metni Şu Şekilde ;

Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Amirleri Eğitimi Merkezine (PAEM) alınacak öğrenci adaylarının 2019-2020 eğitim-öğretim yılı için Emniyet mensubu olmayan lisans mezunları veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olanlardan 200’ü kadın, 1800’ü erkek olmak üzere toplam 2.000 (komiser yardımcısı adayı) öğrenci alımı yapılacaktır.

Polis Akademisi Başkanlığının En Az Lise Mezunlarından Polis Özel Harekat Alımı Metni Şu Şekilde ;

Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 25. Dönem POMEM Özel Harekat branşında yetiştirilmek üzere en az lise veya dengi okul olmak üzere, önlisans, lisans veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olanlardan (500) kadın öğrencinin alımı yapılacaktır.

Ayrıca adaylar boy kilo tablosu, komiser yardımcısı alım şartları, özel harekat alım şartları, boy kilo tablosu, mülakatta sorulabilecek sorular ve diğer bilgileri web sitemizden öğrenebilirler. Tüm bilgileri detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız, alımları kaçırmamak için lütfen aşağıda verdiğimiz linklerden instagram sayfamızı, android uygulamamızı ve diğer sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın zira tüm alım ilanlarını sizlere bildirim olarak gönderiyoruz.

Peki Özel Harekat ve Komiser Yardımcısı Alımları Ne Zaman Yapılacak ?

Polis akademisi başkanlığı alımlarla ilgili net bir tarih vermediği için alımların ne zaman yapılacağını söylememiz mantıklı değil, diğer web sitelerinde yayınlanan bilgilere pek itibar etmemenizi öneriyoruz zira ilan yayınlandığında ve alım zamanında sizlerle paylaşacağız ilginiz için teşekkürler ve alımlarda tüm adaylara başarılar diliyoruz.

 


[kirmizibuton]İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/MmAhPN[/kirmizibuton]

[mavibuton]TWİTTER HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/poGH8y[/mavibuton]

[saributon]ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN ► https://goo.gl/wpovD8[/saributon]

[pembebuton]YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN ► https://goo.gl/UoYHGd[/pembebuton]


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!