2022 Yılı Jandarma Uzman Erbaş Alımı Ön Başvuru Sonuçları Açıklanmıştır !

0 424

Bildiğiniz üzere Jandarma Genel Komutanlığı bünyesine 2022 yılı için 5 bin uzman erbaş alımı yapılmıştı, bu alım için başvurular 1 ekim 2021 ile 10 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılmıştı, başvuruların sona ermesinin ardından 19 Ekim 2021 yani bugün itibarıyla ön başvuru sonuçları açıklanmış ve ön başvurusu kabul edilen adaylar için duyuru yayınlanmıştır. Başvurusu kabul edilen uzman erbaş adayları sorgulamalarını yaptıktan sonra mutlaka sınav ücretini yatırması gerekmektedir, zira sınav ücretini yatırmayanlar sınava katılamayacaklardır.

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesine 2022 yılı için planlanan uzman erbaş alımı ön başvuru sonuçları bugün itibariyle açıklanmıştır, açıklamaya göre ön başvurusu kabul edilen adayların yapması gereken işlemleri ve sorgulama ekranı linkini sizler için hazırladık lütfen aşağıdaki bilgileri detaylı okuyunuz.

 

Ön Başvurusu Kabul Edilen Adayların Yapması Gereken İşlemler Nelerdir ?

Ön başvurusu kabul edilen adayın yapması gereken adaylar bu etapta sadece sınav ücretini yatırması gerekiyor, sınav ücretini yatırmayanlar sınava çağrılmayacaktır. Bu duyuruda sadece ön başvurusu kabul edilen adayların sınava çağrılması için yatırması gereken ücret bilgileri paylaşılmıştır uyarıyoruz lütfen yanlış hesaba yatırmayın aşağıdaki bilgilere göre yatırma işlemi gerçekleştirin, ayrıca yine aşağıda vereceğimiz linkten başvuru sonucunuzu sorgulayın ve başvuru sonuç ekranında aşağıdaki gibi bilgi geliyorsa parayı öyle yatırınız !

2022 Yılı Jandarma Uzman Erbaş Başvuru Sonucumu Nereden Sorgulayabilirim ?

Jandarma uzman erbaş alımı başvuru sonucunuzu aşağıdaki linkten veya “vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris “ adresinden e devlet şifrenizle sorgulayabilirsiniz !

 

BAŞVURU SONUCUNUZU SORGULAMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ !

 

 


 

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

TELEGRAM GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

İNSTAGRAM SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ !

TWİTTER HESABIMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ !

FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENMEK İÇİN TIKLAYINIZ !

MÜLAKAT UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!