Jandarma Uzman Erbaş Adayları Eğitim ve Mülakat Tarihlerinin Açıklanmasını Bekliyor !

1 30

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından 2019 yılında temini yapılan birinci dönem uzman erbaş adayları eğitim yerlerinin açıklanmasını bekliyor. Ayrıca 4. grup ise ne zaman mülakata gideceklerini merakla beklemektedir, geçtiğimiz günlerde Polis adaylarının sonuçları açıklanmıştı aynı şekilde Jandarma Uzman Erbaş adayları da eğitim yerlerinin açıklanmasını ve mülakat tarihlerini öğrenmek istiyor.

 

Adaylar Evde Oturmak İstemiyor !

Uzman erbaş adayları evde oturmak yerine eğitim yerlerinde biran önce eğitim görmek ve atanacakları birliklerinde görevlerine başlamayı arzu etmektedir, twitter üzerinden bir tag çalışması başlatan adaylar seslerini içişleri bakanı sayın Süleyman Soylu’ya bir şekilde duyurmaya niyetli bizler de adaylarımıza destek olmak adına sosyal medya hesaplarımızdan ve sitemizden desteklediğimizi bildirmek istiyoruz.

 

Yalnız bu bir tek bizimle olabilecek bir şey olmadığı için adaylardan destek bekliyoruz, sosyal medya hesaplarında paylaştığımız gönderilere azami miktarda yorum ve içişleri bakanının etiketlenmesi gerekiyor ki sesimiz duyulabilsin.

 

Aşağıdaki linklerden sosyal medya hesaplarımıza, android uygulamamıza kolay bir şekilde erişebilirsiniz bu haberi whatsapp ve diğer sosyal medya hesaplarında da paylaşabilirseniz seviniriz zira haber ne kadar çok yayılırsa o kadar etkili olacağımıza inanıyorum, bizler Uzman Çavuşların babası olarak bilinen Mhp Milletvekili Sayın İzzet Ulvi Yönter ile de bir görüşme planlıyoruz ve ona ulaşmaya çalışıp durum hakkında bilgilendirme yapacağız.

 

2020 yılı sözleşmeli er alımları ve uzman erbaş alımlarını takip etmek için lütfen buraya tıklayın ve android uygulamamızı indirin !

1 yorum
  1. Eren Tuğrul diyor

    #jandarmauzmancavuşlareğitimbekliyor
    Sayın Cumhurbaşkanım, Bakanım, Sayın Jandarma Genel Komutanlığı Lütfen artık eğitime çağrılmayı bekliyoruz.Eğitim ile ilgili bizler bir açıklama bekliyoruz.
    @tcbestepe @TC_icisleri @RTErdogan @suleymansoylu @jandarma @sahilguvkom
    @karabey38

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!