Jandarma Uzman Erbaş Alımı Güncelleme Duyuruları Yayınlandı !

0 15

Değerli arkadaşlar bugün itibariyle yani 23.03.2020 Pazartesi günü durum güncellemeleri duyuruları yayınlandı, 2019 yılı birinci dönem, ikinci dönem ve üçüncü dönem adaylarının durum güncellemelerini kontrol etmeleri gerekmektedir. Durum güncellemelerinizi kontrol etmek için JSGA web sitesine giriş yapmanız ve e devlet şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir raporu olumsuz gelenler, güvenlik soruşturmasında problem olanlar ve diğer bilgileri eksik olanlar ordan kontrol edebilirler.

Durum Güncellemesi Nasıl Kontrol Edilir ?

Öncelikle buraya tıklayın ve JSGA web sitesine giriş yapınız ;

Daha sonra karşınıza aşağıdaki ekran gelecek, ordan hangi gruptaysanız sorgula butonuna tıklıyorsunuz e devlet şifrenizi girdikten sonra bilgilerinizi kontrol ediyorsunuz !

Peki Jandarma Uzman Erbaş 4. Grup Ne Zaman Çağırılacak ?

Bildiğiniz üzere ülkemizde Korona Virüs vakaları artmaya devam ediyor birçok kamu kurumu mülakatlarını erteleme kararı aldı, virüs önlemleri nedeniyle bir süre daha jandarma uzman erbaş 4. grup ertelenebilir diye düşünüyoruz fakat 4. grup duyurularını takip etmek ve yeni alımlardan haberdar olmak için android uygulamamızı indirmenizi sizlerden rica ediyoruz, android uygulamamızı indirenlere anında güncellemeler ve duyurularla alakalı olarak bildirim gönderiyoruz. Android uygulamamızı aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz !

 


 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!