KAPLAN MT Orta Ağırlık Sınıfı Tankın Özellikleri

0 47

KAPLAN MT Orta Ağırlık Sınıfı Tank

FNSS-PT ve Pindad tarafından Ortak Geliştirilen KAPLAN MT’nin üst düzey mayın ve balistik koruma sistemlerine sahip olan üst düzey sağlam olan yapısı, aynı zamanda piyade birlikleri için yakın ateş desteği yapan mühimmattan tanksavar mühimmata kadar uzanan geniş bir ateş gücünü yelpazesi bulunmaktadır.

Endonezya Kolluk Kuvvetlerinin modern orta sınıf tanka olan ihtiyacını karşılamak amacıyla geliştirilen KAPLAN MT, hassas doğrudan ateş kabiliyeti, geniş mühimmat seçenekleri ve üstün taktik hareket kabiliyetlerini sahip olacak.

KAPLAN MT’nin Tanıtım Videosu


KAPLAN MT, tanklarının girmekte zorluk çekebileceği arazi koşullarında ve yüksek tonaj taşıyamayan köprülerin olduğu yollarda, hem araziye uyum hem de üstün sürüş kontrol özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır. Araç -18°C ila +55°C sıcaklık seviyesi arasında tam kapasitede kusursuz olarak çalışır.

Araca atış gücü yüksek, basınçlı 105 mm Cockerill topu monte edilmiş ve gelişmiş bir otomatik dolduruculu CMI Cockerill 3105 kulesinin sayesinde sağlamaktadır. Bu kuleyle KAPLAN MT, düşük ağırlığına rağmen, yüksek hasar gücüne sahiptit.

KAPLAN MT’nin Özellikleri

KAPLAN MT’nin Görselleri

kaplan

–Diğer Savunma Sanayii Ürünlerini İncelemek İçin BURAYA Tıklayınız.

–FNSS Web Sayfasını İncelemek için BURAYA Tıklayınız.

–Savunma Sanayii Dergilik Web Sayfasını İncelemek için BURAYA Tıklayınız


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!