Uzman Çavuşlara Kadro Ne Zaman Verilecek ?

yorumsuz
8.939
Uzman Çavuşlara Kadro Ne Zaman Verilecek ?

Milliyetçi Hareket Partisi genel başkan yardımcısı Sayın İzzet Ulvi Yönter bugün uzman çavuşlarla alakalı olarak bir takım açıklamalarda bulundu. Bu açıklamaları içersinde Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi Akar’dan söz aldığını ifade eden İzzet Ulvi Yönter bu hususta uzman çavuş camiasının için rahat olmasını istedi.

BURAYA TIKLAYARAK ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN !

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter Ne Dedi ?

 

Biliyorsunuz ki daha önce de Meclis Genel Kurulunda uzman çavuşların özlük haklarının düzeltilmesi konularını birçok kez dile getirdi, açıklamalarında Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın uzman çavuşlara kadro alınacağı sözünü verdiğini belirtti ve bütün özlük haklarının düzeltilmesi konusunda vaatte bulunduğunu belirtti.

Ayrıca İzzet Ulvi Yönter orduevi konusundaki açmazların düzeleceği hususunda da bilgiler verdi, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın bu hususta çalışmalar yürüttüklerini uzman çavuş camiasına müjdeledi. Ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi genel başkan yardımcısı sayın İzzet Ulvi Yönterin tüm uzman çavuş camiasına selamları var, bizler de aynı şekilde sizleri selamlıyoruz sayın milletvekilim, sonsuz teşekkür ve şükranlarımızla.

Peki Uzman Çavuşlar Ne İstiyor ?

Bir önceki makalemizde uzman çavuşlar olarak ne istediğimizi belirten bir içerik hazırladık dilerseniz buraya tıklayarak o makalemizi de okuyabilirsiniz . . .

Peki Uzman Çavuşlara Kadro Ne Zaman Verilecek ?

Yapılan bu açıklamalardan yola çıkarak kadro meselesinin ve özlük haklarının düzeltilmesi hususunun yakın bir zamanda gerçekleşeceği düşüncesindeyiz, Milli Savunma Bakanımız Hulusi Akarın sözü de bizim için bir teminattır umuyoruz ki bu kanayan yara biran önce sarılır ve uzman çavuşlar mesleki motivasyona kavuşur aşağıda İzzet Ulvi Yönterin yaptığı konuşmayı izleyebilirsiniz. . .

LÜTFEN BURAYA TIKLAYARAK İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ!

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın