Asker Olmak İçin Dövmelerini Sildirmek İstedi Sonrasında Cildi Çürüdü !

0 152

Hayalleri için dövme sildirmeye kalkan gencin cildi çürümeye başladı, 26 yaşındaki Burak Yıldızel’e uygulanan dövme silme sistemi hayallerini yıktı !

 

Askeri Personel Olmak İçin Dövme Sildirmek İstedi Cildi Çürüdü ;

Bodrum’da yaşayan, aslen Kafkas kökenli olan Burak Yıldızel 2015 yılında annesi öldükten sonra annesine duyduğu özlemi bileğine ‘anne’ yazdırarak gidermeye çalıştı. Diğer koluna ise kardeşi ve annesinin doğum tarihi olan 18.11 dövmesini işletti. Omzuna Çeçen bayrağı, kollarına dua ve annesi öldükten sonra kendisine bakan anneannesinin ismini yaptıran Yıldızel, Özel Harekatçı sınavlarının açılacağını duyunca dövmelerini sildirmek istedi.

Çocukluğundan beri asker olmak isteyen Yıldızel vücudundaki dövmeleri sildirmek için Bodrum’da bir estetik uzmanına gitti. İlk başta bir şey anlamayan genç her gün dövmelerini sildirmeye gitti. Bir süre sonra cildi çürümeye başlayan Yıldızel büyük acılar çekmeye başladı.

Yaklaşık 8 ay boyunca acı çeken Yıldızel daha sonra ünlü bir estetik cerrahla görüştü. Vücudundaki dövmelerin bulunduğu omuzu, bilekleri ve kollarındaki izlerin kalıcı olduğunu duyunca hayatının şokunu yaşadı. Hayalleri için sildirmek istediği dövmeleri gencin kabusu oldu.

Birkaç estetik uzmanı ile görüşen Yıldızel’e verilen cevaplar aynı olunca çocukluğundan beri asker olma hayalleri de suya düştü. Genç adam kötü bir görüntü oluşturan kolları nedeniyle uzun kollu kıyafetlerle gezmeye başladı.

Yıldızel, hayatını kabusa çeviren estetik uzmanı hakkında ise şikayetçi oldu.

Tek Hayali Askeri Personel Olmaktı !

Estetik uzmanındaki dövme seanslarından sonra hayalleri yıkılan gencin tek hayali askeri personel olmaktı, burdan şu sonucu çıkarmamız mümkün çeşitli yerlerde yaptırılan dövme sildirme operasyonları ve resmi olmayan hiçbir yerde dövme sildirmeye gitmeyin.

İşinin ehli olan ve resmi belgesi olan bir çok estetik uzmanı var ayrıca dövme sildirmek için de işinin uzmanına gitmeniz sizin faydanıza olacaktır, dövme sildireceğiz diye hem sağlığınızdan olabilir hem de askeri personel olma hayalleriniz tamamen ortadan kalkar.

 

AYRICA SİZLERDEN BİR RİCAMIZ OLACAK LÜTFEN SONUNA KADAR OKUDUYSANIZ BURAYA TIKLAYARAK İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN !

 

DEĞERLİ MSÜ ADAYLARI, SÖZLEŞMELİ ER ADAYLARI, UZMAN ERBAŞ ADAYLARI VE ASTSUBAY ADAYLARI MÜLAKAT TÜYOLARI VE ONLİNE MÜLAKAT UYGULAMAMIZI İNDİREREK MÜLAKATLARDA NELER YAPIP YAPMAYACAĞINIZI ÖĞRENEBİLİR AYNI ZAMANDA ONLİNE TEST ORTAMINDA MÜLAKATLARA HAZIRLIK YAPABİLİRSİNİZ, ONLİNE ASKERİ MÜLAKAT UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONU KULLANABİLİRSİNİZ !

 


 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!