Askerlik Süresi Hakkında Kritik Toplantı Yapıldı !

yorumsuz
1.081
Askerlik Süresi Hakkında Kritik Toplantı Yapıldı !

Milli Savunma Bakanı Hulusi AKAR başkanlığında yeni askerlik sistemine ilişkin kritik bir toplantı yapıldı.Askerlik Süresi Hakkında Kritik Toplantı Yapıldı ! 1 – askerlik suresi hakkinda kritik toplanti 1544113471 78541

Uzun süredir gündemi meşgul eden yeni askerlik sistemi hususunda bugün Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar başkanlığında kritik bir toplantı gerçekleştirildi. Yeni askerlik sistemine yönelik, Milli Savunma Bakanlığının, Genel Kurmay Başkanlığı ve kuvvet komutanlıkları ile yaptığı çalışmalarda sona yaklaşıldığı belirtildi.

Milli Savunma Bakanlığı’nda, Bakan Hulusi Akar’ın başkanlığında yapılan toplantıya, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler’in yanı sıra kuvvet komutanları, bakan yardımcıları ve diğer yetkililer katıldı.

Söz konusu toplantıda, askerlik süresinin kısaltılması dahil yeni askerlik sistemi, ayrıntılı bir şekilde görüşüldü.

Toplantının detayları ilerleyen günlerde şekillenecek ve yeni askerlik sistemi böylelikle duyurulacak diye düşünüyoruz, yeni sistemin detayları yakında ortaya çıkacaktır. Askerlik kısalacak mı sorularınıza yanıt olarak yakında köklü bir değişikliğe gidileceği hususunda bilgi verebiliriz.

 


İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/MmAhPN

TWİTTER HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/poGH8y

ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN ► https://goo.gl/wpovD8

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN ► https://goo.gl/UoYHGd

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Aralık 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın