İzzet Ulvi Yönter’den Uzman Çavuşlara Kadro Müjdesi !

2 21

Milliyetçi Hareket Partisi genel başkan yardımcısı ve Uzman Çavuşların babası sayın İzzet Ulvi Yönter, Uzman Çavuşların kadroya alınacağının müjdesini verdi. “Söz aldık, gün sayıyoruz” dedi.

Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde halen sözleşmeli olarak istihdam eden uzman çavuşların isteklerinin en başında sözleşmeye bir son vermek ve kadroya geçmektir. Uzman çavuşların babası ve meclisteki sesi İzzet Ulvi Yönter, Türkiye gazetesine yaptığı açıklamalarda sözleşmeli uzman çavuşların merakla beklediği müjdeyi verdi.

 

FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ !

İNSTAGRAM SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ !

 

 

Söz Aldık Gün Sayıyoruz

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter Şöyle Konuştu ;

“Ben kendimi uzman çavuş, jandarma hissediyorum. Bu kahramanların problemlerinin çözülmesi konusunda bütün samimiyetimizle çalışıyoruz. Meseleye siyasi bakmıyoruz. Oy hesabı yapmıyoruz.  Uzmanlar, TSK’nın belkemiğidir. Şu anda vatanın dağında taşında soğuk  demeden beka mücadelesi veriyorlar. Fırat’ın doğusunu yerle yeksan edeceksek bunu uzman çavuşlarımız yapacak. Bu kardeşlerimiz kadro istiyorlar. Söz de aldık, oldu sayıyoruz. Uzman çavuşlarımız gösterilen her hedefe ulaşıyor. Bu kardeşlerimiz şehit olunca cennete giriyor ama orduevine giremiyor. Orduevinde ne var? Açalım, eşiyle çocuğuyla kardeşlerimiz gelsin otursun. Ben bunun da olacağına inanıyorum dedi.

Tüm uzman çavuş camiası adına bir kez daha Sayın İzzet Ulvi Yönter, Ali Tilkici, Arif Saylam ve federasyon yöneticilerine teşekkür ederiz. Umuyoruz ki yakın bir zamanda tüm özlük hakları düzelecek ve uzman çavuşlara kadro gelecektir.

Değerli arkadaşlar yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden belirtebilirsiniz, ayrıca bizleri sosyal medya hesaplarımızdan lütfen takip edin.


[kirmizibuton]İNSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/MmAhPN[/kirmizibuton]

[mavibuton]TWİTTER HESABIMIZI TAKİP EDİN ► https://goo.gl/poGH8y[/mavibuton]

[saributon]ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN ► https://goo.gl/wpovD8[/saributon]

[pembebuton]YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN ► https://goo.gl/UoYHGd[/pembebuton]


2 Yorumlar
  1. Fatih diyor

    Kadro gelmesi guzel tabıkıde ama bununla bırlıkte gerı hızmetınde önü acılmıs olacak

  2. Abdullah diyor

    Kadro gelmesi tabiki çok güzel olacaktır bende uzman çavuşun ama bizim kanunumuzda 1 tane madde biz uzman çavuşları bitirdi yok etti denilebilir askerlik 6 aya düştüğünden beri kışlalarda asker sıkıntısı var bizim kanunumuzda da uzman çavuşlar erlerin olmadığı yerde erin görevlerini yapar diye bir madde var kadrodan önce bu maddenin degişmesini istiyoruz bende 2015 li uzman çavuşun jandarma.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!