Jandarma Uzman Erbaş Eğitim Atamaları Hakkında İçişleri Bakanından Açıklama Geldi !

yorumsuz
9.168
Jandarma Uzman Erbaş Eğitim Atamaları Hakkında İçişleri Bakanından Açıklama Geldi !

Jandarma uzman erbaş eğitim ataması bekleyen adayların merakla beklediği açıklama bugün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından geldi, Süleyman Soylu yaptığı açıklamada bir çok eğitimin beklediğini, yakında Jandarma uzman erbaş eğitim atamaları hususunda da bir toplantı yapılacağını ve bu toplantıdan çıkacak sonuca göre eğitim atamalarının yapılacağını duyurdu.

 

Jandarma Uzman Erbaş Eğitim Atamaları Ne Zaman Yapılacak ?

Daha önce de söylediğimiz gibi resmi kaynaklardan bir açıklama yapılmadığı sürece kimseye itibar etmeyiniz, bugün İçişleri bakanı tarafından yapılan açıklamada da diyor ki biraz daha sabırlı olmanız gerekmektedir. Yakın bir zamanda Jandarma Uzman Erbaş eğitim atamaları hususunda bir toplantı yapılacağını zaten İçişleri bakanı da söylemiş oldu yani kısa bir zaman sonra eğitim atamaları hususunda bir duyuru yayınlanır diye düşünüyoruz.

Pandemi sürecinden dolayı geciken eğitim atamalarının biran önce başlaması adayları da bi hayli sevindirecek, eğitim atamalarını takip etmek ve alımları takip etmek için lütfen android uygulamamızı indiriniz zira tüm atamalar ve alımlarda sizlere bildirim gönderiyoruz.

YAPILAN AÇIKLAMA VİDEOSU ;

 

4. Grup Mülakat Çağrıları Ne Zaman Yapılacak ?

Değerli arkadaşlar bu konuda da net bir tarih söylenmiyor fakat eğitim atamalarıyla birlikte mülakat çağrıları da başlar düşüncesindeyiz, çünkü 1 yılı aşkın süredir hem eğitim atamaları bekliyor hem de 4. grubun mülakatları bekliyor o yüzden süreç uzadığı için biran önce çağırabilirler diye düşünüyoruz. İnşallah eğitim atamalarıyla birlikte 4. grubu bekleyen jandarma uzman erbaş adayları da mülakat çağrı duyurusunu alır. Mülakat çağrı duyurusunu takip etmek için bildirimleri açmayı ve aşağıdaki linklerden android uygulamamızı indirmeyi lütfen unutmayınız !

 

2020 Jandarma Uzman Erbaş Alımları Yapılacak Mı ?

Bir önceki yazımızda 2020 yılı jandarma uzman erbaş alımlarıyla alakalı bir haber hazırladık, alım bekleyen adayların 2020 jandarma uzman erbaş alımları konumuzu okumalarını tavsiye ediyoruz, haberi okumak için lütfen buraya tıklayın !

 

EĞİTİM ATAMALARI ve SÖZLEŞMELİ ER ALIMLARI HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN VE TELEGRAM KANALIMIZA KATILIN !

Jandarma Uzman Erbaş Eğitim Atamaları Hakkında İçişleri Bakanından Açıklama Geldi ! 1 – saglikuzmanlari 2%255B1%255D

 


 

SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN İNSTAGRAM SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN !
 
Jandarma Uzman Erbaş Eğitim Atamaları Hakkında İçişleri Bakanından Açıklama Geldi ! 1 – saglikuzmanlari 2%255B1%255D

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler: , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2020

Konu hakkında yorumunuzu yazın