Kara Kuvvetleri Komutanlığı 2020 Sözleşmeli Er Alımları 4. Grup Sınav Çağrı Duyurusu Yayınlandı !

1 46

Kara Kuvvetleri Komutanlığı bünyesine yapılacak olan 2020 yılı sözleşmeli er alımlarında 4. grubun sınava çağrı duyurusu yayınlandı, sınav tarihinizi öğrenmek için lütfen haberimizi dikkatlice okuyunuz. Ayrıca sınava giderken götüreceğiniz evrakların detaylı listesini sizler için hazırlayıp paylaştık, aşağıdaki bilgilerde götüreceğiniz evrakların tam listesi mevcuttur !

 

Sınav Tarihimi Nasıl Öğrenebilirim ?

Sınav ve mülakatlara katılma tarihinizi öğrenmek için öncelikle Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığı resmi web sitesine giriş yapmanız ve ardından TC Kimlik Numaranız ile sorgulama yapmanız gerekmektedir, sorgulama yaptığınızda sınav tarihiniz karşınıza çıkacaktır !

Sınav Tarihinizi Öğrenmek İçin Lütfen Buraya Tıklayın !

 

2020 Sözleşmeli Er Sınavına Giderken Götürmem Gereken Evraklar Nelerdir ?

Kara Kuvvetleri Sözleşmeli er mülakatlarına giderken götürmeniz evrakların tam listesini sizler için özenle hazırladık, evrakları eksiksiz götürmeniz sizlerin faydasına olacaktır evrakları hazırlarken özenli ve dikkatli olmanız gerekiyor şimdiden evraklarınız tam olarak hazırlayın ki kafa karışıklığı olmasın !

Sözleşmeli er mülakatlarına giderken götüreceğiniz evrak listesine ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız !

 

Sözleşmeli Er Mülakatlarına Nasıl Hazırlanabilirim ?

Sözleşmeli er mülakatlarında genelde sorulan soruların başında genel kültür, güncel meseleler gelir bunların yanısıra Kara Kuvvetleri Komutanının rütbesi ve ismi, milli savunma bakanının ismi ve diğer sorular da sorulabilir sözleşmeli er mülakatlarına çalışabilmeniz için, mülakat uygulaması geliştirdik mülakatlara çalışmak için android uygulamamızı indirebilir orda test ortamında mülakatlara sıkılmadan çalışabilirsiniz. Sözleşmeli er mülakatları uygulamasını indirmek için lütfen buraya tıklayın !

 

EĞİTİM ATAMALARI ve SÖZLEŞMELİ ER ALIMLARI HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN VE TELEGRAM KANALIMIZA KATILIN !

 


 

 

1 yorum
  1. adnan diyor

    kkk alım yapacak mı bu yıl

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kullanım Koşulları gereğince web sitemizde yapılan yorumlardan "Yorumu Yapan" kişi sorumludur!