Jandarma Uzman Erbaş 2020 Eğitim Atamaları Ne Zaman Yapılacak ?

yorumsuz
3.059
Jandarma Uzman Erbaş 2020 Eğitim Atamaları Ne Zaman Yapılacak ?

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde 2019 yılında yapılan birinci dönem uzman erbaş alımlarında tüm işlemleri biten uzman erbaş adayları eğitim atamalarının ne zaman yapılacağı araştırmasını yapıyor, alımların üzerinden 1 yıl geçmiş olmasına rağmen halen eğitim atamaları yapılmadı ve işlemlerinin tamamı biten uzman erbaşlar merakla eğitim atamalarının ne zaman yapılacağını beklemektedir. Bizler de atamaların ne zaman yapılacağını ve sürecin nasıl işleyeceğini tahmine dayalı olarak sizlere aktarmak için bu makaleyi hazırladık, yalnız bunlar sadece tahmine dayalı olarak hazırlanan bilgilerdir yani resmi bir kaynaktan henüz eğitim atamaları hakkında bir bilgi verilmedi.

Jandarma Uzman Erbaş 2020 Eğitim Atamaları Ne Zaman Yapılacak ? 1 –

Jandarma Uzman Erbaş Eğitim Atamaları Ne Zaman Yapılacak ?

2019 yılında yapılan uzman erbaş alımının ardından 1 yıl geçti ve 3 grubun işlemleri bitti, bu işlemleri biten adaylar da 1 yıldan beri eğitim atamalarını bekliyor. Daha önce yapılan alımlarda süreç bu kadar yavaş ilerlememişti fakat 2019 yılı birinci dönem uzman erbaş alımlarında adayların fazlalığından ötürü eğitim atama süreci, mülakat süreci bi hayli zaman aldı ve uzun sürdü. Hal böyleyken eğitim atamaları da biraz gecikti, cuma günü yayınlanan subay sınav çağrı duyurusunun ardından tahminlerimize göre en kısa zamanda eğitim atamaları da yapılacaktır diye düşünüyoruz.

 

Yalnız şunu da unutmamak gerekiyor ki ülkemizde yaşanan pandemi süreci de eğitim atamalarının gecikmesinde büyük rol oynamıştır fakat MSB pandemi sürecini başarılı bir şekilde atlattı ve sözleşmeli erleri mülakata çağırmaya başladı, ardından Jandarma da aynı şekilde subay adaylarını sınavlara çağırdı bu da demek oluyor ki pandemi sürecinden etkilenen eğitim atamaları ve diğer işlemler yavaş yavaş normalde dönmeye başladı. Yakın bir zamanda Jandarma eğitim atamalarının gerçekleşeceğini düşünüyoruz, şimdiden eğitim ataması bekleyen tüm uzman erbaş adaylarına eğitimlerinde başarılar diliyoruz.

 

Jandarma Uzman Erbaş 4. Grup Mülakatları Ne Zaman Yapılacak ?

Bu konu hakkında bir çok bilgi paylaşıldı, bir çok asparagas haber yayınlandı fakat eğitim ataması bekleyen adaylar gibi 4. grup mülakat çağrılarını bekleyen adaylar da bi hayli sabırsızlandı yine söylüyoruz ki yakın bir zamanda 4. grup çağrıları da yapılacaktır. Mülakat bekleyen uzman erbaş adayları mülakatlara çalışmak için lütfen askeri mülakatlar android uygulamamızı indirsin, uygulamamızı indirmek için lütfen buraya tıklayın !

 

2020 Yılında Jandarma Uzman Erbaş Alımı Yapacak Mı ?

2020 yılında jandarma uzman erbaş alımı yapacak mı sorunuza yanıt olarak bir makale paylaştık, 2020 jandarma uzman erbaş alımları makalemizi okumak için lütfen buraya tıklayın !

 

EĞİTİM ATAMALARI ve ALIMLAR HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN VE TELEGRAM KANALIMIZA KATILIN !

Jandarma Uzman Erbaş 2020 Eğitim Atamaları Ne Zaman Yapılacak ? 2 – saglikuzmanlari 2%255B1%255D

 


 

SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN İNSTAGRAM SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN !
 
Jandarma Uzman Erbaş 2020 Eğitim Atamaları Ne Zaman Yapılacak ? 2 – saglikuzmanlari 2%255B1%255D

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler: , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2020

Konu hakkında yorumunuzu yazın